Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri TRT1’deki Gönül Dağı dizisini nazardan böyle koruyorlar!

TRT1’deki Gönül Dağı dizisini nazardan böyle koruyorlar!

tarafından ker_def

TRT 1 izleyicilerinin ilk bölümden itibaren gözdesi olan, her hafta reyting rekoru kıran Gönül Dağı ekibine, Eskişehir Sivrihisar’daki çekim mekanında sürpriz kutlama yapıldı.

41. bölümü, 27 Kasım Cumartesi akşamı TRT 1’de yayınlanan ve tüm kulvarlarda birinci olan Gönül Dağı ekibine 41. Bölüm sonrası pasta kesen Yapımcı Ferhat Eşsiz, “Dizimizin 41. Bölümü de yayınlandı ve yine tüm kulvarlarda birinci oldu. Daha ilk bölümden itibaren bizi hiç yalnız bırakmayan ve gönüllerinde yaşatan izleyicilerimize çok teşekkür ediyoruz. Tüm ekibimize, yönetmenimize, oyuncu arkadaşlarımıza, teknik ekibimize çok teşekkür ediyoruz. Dizimize, ‘41 kere Maşallah, Allah nazarlardan korusun!’ diyoruz” dedi.

TRT1'deki Gönül Dağı dizisini nazardan böyle koruyorlar! 7

Yapımcı Ferhat Eşsiz ve yönetmen Yahya Samancı’ya çok teşekkür eden dizi oyuncuları da, Gönül Dağı’nın daha uzun seneler izleyicilerin evlerine konuk olmasını dilediklerini belirterek “Gönül Dağı’nda yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dediler.

Yapımcılığını Köprü Film/Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Yahya Samancı’nın üstlendiği Gönül Dağı’nın senaryosunu Ali Asaf Elmas ve Mustafa Becit kaleme alıyor.

Berk Atan, Gülsim Ali İlhan’ın başrolleri paylaştığı Gönül Dağı’nda, Ecem Özkaya, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hazal Çağlar, Serkan Kuru, Hüseyin Sevimli, Çiğdem Aygün, Ulviye Karaca, Zümre Meğreli, Burak Haktanır, Buse Orcan, Halil İbrahim Kalaycıoğlu, Cemil Şahin ve Ufkum Kalaoğlu rol alıyor.

Bozkırda bir Anadolu masalını, sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesini anlatan Gönül Dağı, küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının, tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin yaşamından kesitleri ekranlara yansıtıyor. Amcaoğullarının girişimcilik maceraları, diziyi izleyen gençlere rehberlik ediyor, onlara büyük başarıların kapılarını açtıracak öneriler sunuyor.