SON DAKİKA
2 Ekim 2022 05:32

SON HABERLER

Üç Kuruş heyecanı sosyal medyayı ve reytingleri çok etkiledi!

Show TV’nin Ay Yapım imzalı merakla beklenen yeni dizisi ‘Üç Kuruş’ dün akşam nefes kesen bölümüyle ekran yolculuğuna başladı. Temposu hiç düşmeyen hikayesi ve izleyicinin soluksuz izlediği aksiyon sahneleriyle reytinglerde adını üst sıralara yazdıran dizi, sosyal medyanın da gündemine oturdu.

Dikkat çektiği konular, farklı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla sezonun ses getirecek yapımlarından biri olan ‘Üç Kuruş’, dün akşam ekrana gelen ilk bölümüyle seyirciyi ekran başına kilitledi. Çıngıraklı’nın “koruyucusu” konumundaki mafya lideri Kartal ile Organize Büro’nun gözü kara ve kural tanımaz komiseri Efe’nin yolu, seri katil İrfan’ın işlediği cinayetlerle kesişti. Katilin peşine düşen Efe, Kartal’la birlikte hareket etmek isterken bu işbirliğine ikna etmek için elinde Kartal’ı köşeye sıkıştıracak bir kozu da vardı. İkilinin bir araya geleceği anlar şimdiden heyecanla beklenirken Kartal ve Efe’nin kozlarını paylaştığı sahne ise sosyal medyada uzun süre konuşuldu.

Hikayenin gizemli karakterlerinden İrfan, Kartal’a saldırmasına rağmen son anda elinde gördüğü “ÇP” damgası sebebiyle onu öldürmekten vazgeçti. Final sahnesinde İrfan’in da elindeki ÇP damgasına bakarak ağlaması ise dikkat çekti. “ÇP’nin hikayesi neydi, Kartal ile İrfan’ın arasında nasıl bir bağlantı vardı?” gibi soruların yanıtı izleyicide büyük bir merak yarattı.

İyi reytingler elde eden dizi tüm kişiler kategorisinde Yasak Elma’nın ardından ikincilik elde etti. Tüm gruplarda iyi sonuçlar alan dizinin reytinglerde ekrana iyi başladığını söyleyebiliriz. #ÜçKuruş etiketi Twitter Türkiye’de 21 saat 55 dakika boyunca TT listesinde kaldı. Kartal (Uraz Kaygılaroğlu) ve Efe (Ekin Koç) karakterleri de sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yer aldı.

EFE, KARTAL’IN PEŞİNDE

Çıngıraklı’nın “koruyucusu” konumundaki mafya lideri Kartal ile Organize Büro’nun gözü kara ve kural tanımaz komiseri Efe’nin yolu bir cinayet vakasıyla kesişti. Efe, Kartal’ın yaptığı illegal işleri ortaya çıkarıp onu tutuklamak için mücadele verdi. Kartal ise her seferinde Efe’nin hamlelerinden kurtulmayı başardı. Kartal ve Efe arasında nefes kesen bir kovalamaca oyunu yaşanırken ikilinin hayatı, hikayenin gizemli karakteri İrfan’ın işlediği cinayetlerle birlikte alt üst oldu.

ÇINGIRAKLI DÜĞÜNÜ ÇOK KONUŞULDU

Dizide bir Roman mahallesi olan Çıngıraklı, renkli ve eğlenceli atmosferiyle izleyicinin beğenisini kazandı. Çıngıraklı’da gerçekleşen düğünde renkli görüntüler ortaya çıkarken Kartal’ın kardeşi Leyla’ya hayat veren Aslıhan Malbora’nın roman dansı övgü dolu yorumlar aldı. Efe ve Leyla’nın ilk karşılaşması sırasında aralarında yaşanacak çekimin ilk sinyalleri verildi.

İRFAN’IN KARTAL’A SALDIRMASIYLA HERKESİN HAYATI TAMAMEN DEĞİŞTİ

İrfan, Çıngıraklı’dan bir kişiyi öldürünce bu durum Kartal’ı harekete geçirdi ve olayın peşine düşen Kartal da İrfan tarafından saldırıya uğradı. Kartal’ın elindeki “ÇP” damgasını fark etmesiyle büyük bir şaşkınlık yaşayan İrfan, onu öldürmekten vazgeçti. Efe ve Halit, Kartal’ı kurtarıp İrfan’ın peşine düştü. Köşeye sıkışan İrfan ise girdiği çatışmada Halit’i öldürdü ve kaçmayı başardı. Yaşanan bu olay Efe için bir dönüm noktası olurken meslekten uzaklaştırılmasına rağmen babası olarak gördüğü Komiser Halit’i öldüren katili bulmadan durmayacaktı. Kartal ise saldırıdan kurtuldu ancak bu olay mahalledeki otoritesini sarstı.

İKİNCİ BÖLÜM TANITIMI YAYINLANDI!

İlk bölümün ardından merakla beklenen ikinci bölüm tanıtımı yayınlandı. Kartal ve Efe’nin katili bulmak için bir araya geldiği tanıtımda ikilinin birlikte mücadele verdiği anlar büyük bir heyecanla bekleniyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler