Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Ünlü çift; Aras Bulut İynemli ve Bige Önal ayrılığının perde arkası ortaya çıktı!

Ünlü çift; Aras Bulut İynemli ve Bige Önal ayrılığının perde arkası ortaya çıktı!

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Magazin dünyasının gözde çiftlerinden olan Aras Bulut İynemli ve Bige Önal’ın 6 yıllık birlikteliklerini sürpriz bir kararla noktalamaları konuşulmaya devam ediyor. Aras Bulut İynemli ve Bige Önal ayrılığının perde arkası herkesi şaşırttı.

Gazeteci Arif Hür, Snob Magazin dergisinin yedinci sayısı için kaleme aldığı yazıda ikilinin neden ayrıldığını açıkladı. İddialara göre; Bige Önal beklediği evlilik teklifini bir türlü alamayınca, ilişkinin bitmesini istemiş. İynemli’de kabul etmiş.

blank

İşte o yazı: “Ayrılık talebinin Bige Önal cephesinden geldiğini öğrendim. Önal’ın evlenmek istemesi İynemli’nin ise evlilik konusunu ‘henüz erken’ diyerek geçiştirmesi ikili arasındaki bağları kopartmış. Çoğumuz romantik ilişkilerimize büyük hayallerle başlıyor, beraberliklerimize büyük anlamlar yüklüyoruz. Ancak bir süre sonra sevdiğimiz insana olan ilgimiz azalmaya, ilişkinin ilk zamanlarındaki romantizm kaybolmaya başlıyor. İlişkideki gerçekler ve beklentiler arasında oluşan bu farklılık hem duygusal hem de zihinsel tükenmişliğe yol açıyor. İynemli ile Önal arasında da böyle bir durum söz konusu. Beklediği evlilik teklifini bir türlü alamayan güzel oyuncu, ilişkinin bitmesini istemiş. İynemli’de kabul etmiş.”

blank

Öte yandan, Aras Bulut İynemli geçtiğimiz günlerde ‘Çukur’ dizisinde birlikte rol aldığı Damla Sönmez ile aşk yaşıyor haberleri ile gündeme gelmişti. İkili arasındaki aşk haberleri, İynemli’nin menajerlik şirketinden yapılan bir açıklama ile kısa sürede yalanlanmıştı.