Ana sayfa Dizi Fragmanları Zalim İstanbul dizisinde Cenk babasının mezarında gözyaşları döktü!

Zalim İstanbul dizisinde Cenk babasının mezarında gözyaşları döktü!

tarafından ker_def

Zalim İstanbul dizisinin finaline son 2 bölüm kaldı. Geçtiğimiz hafta 37. bölümü ile yayınlanan dizinin reytingleri bir hayli düşük gelmişti. Zalim İstanbul hayranları son iki bölümde neler yaşanacağını merak ediyor. Zalim İstanbul 38. Bölüm 2. fragmanı yayınladı. Videodan izleyebilirsiniz. Ceren istediklerine kavuşuyor mu?

Fikret Kuşkan’ın yeniden sete çıkmayı kabul etmemesi sonrasında Agah karakterinin ölüm emri verilmişti.Agah’ın ölümü ile sarsılan Cenk, geçmişi ile ilgili büyük hezeyanlar içindedir. Şeniz’i hayatını yıkmak ile suçlayan Cenk, gerçek babası olarak sadece Agah’ı kabul edeceğini söyler. Cenk bu dertler ile boğuşurken bir taraftan da Ceren ile uğraşmaktadır.

Ceren ise verdiği bu savaşı kazandığını düşünür. Ancak Şeniz, Ceren’e bu mutluluğu yaşatmamaya kararlıdır.Cenk ne yapacağını bilemez halde, aklından geçen kötü düşünceler ile oradan oraya savrulmaktadır. Cenk kendi sınırlarına dayanmıştır.

Mine Tugay, Deniz Uğur, Ozan Dolunay, Bahar Şahin, Sera Kutlubey, Simay Barlas, İdris Nebi Taşkan, Berker Güven’in başrollerinde yer aldığı Zalim İstanbul yeni bölümüyle 15 Haziran Pazartesi 20.00’da Kanal D’de! Dizi 22 Haziran Pazartesi günü yayınlanacak 39. bölümüyle birlikte final yapacak.