Ana sayfa Dizi Haberleri Akıncı dizisinin oyuncusu, Doğu Demirkol’un dizisinde!

Akıncı dizisinin oyuncusu, Doğu Demirkol’un dizisinde!

tarafından zk zk

Son dönemin dikkat çeken komedyenlerinden birisi olan Doğu Demirkol’un hayat hikayesinin eğlenceli bir dille anlatılacağı Doğu isimli dizi, BluTV için çekiliyor. Demirkol’un kendi hayatından kesitlerin, komedyen olmaya çalışırken başına gelenlerin anlatılacağı hikayeye Akıncı isimli diziden bir oyuncunun da konuk olma durumu ortaya çıktı!

atv’de ekrana gelen Akıncı dizisinde Didem karakterini oynayan Deren Talu, Doğu dizisine konuk olacak. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın twitter hesabından verdiği bilgiye göre dijital diziye misafir olarak geliyor.

Defne Samyeli’nin kızı olan Deren Talu, oyunculuk konusunda ciddi bir sınav veriyor son dönemde. Doğu dizisindeki performansı da merakla bekleniyor.

Akıncı dizisinin oyuncusu, Doğu Demirkol'un dizisinde! 7

BKM imzalı Doğu dizisi, BluTV ile Vodafone’un dijital TV servisi Vodafone TV’nin eş zamanlı olarak 31 Mart’ta yayınlanacak. Hayatı hiç istemediği bir noktaya doğru evrilen Doğu’nun etrafındaki herkesi en büyük hayali olan komedyenlik konusunda ikna etmeye çalışmasını eğlenceli bir dille anlatacak olan dizinin fragmanı yayınlandı.

Yayınlanan fragman, asıl hayali komedyen olmak olsa da toplumun ve ailesinin dayattığı fikirler doğrultusunda kendisini bilgisayar mühendisliği bölümünde bulan Doğu’nun trajikomik hayatından kesitler sunuyor.

Etrafındaki insanların ona dair hiçbir umudu olmamasına rağmen Doğu’nun komedyenlik konusunda kendisini kanıtlama mücadelesini izleyeceğimiz dizide herkes kendi hayatında karşılaştığı benzer deneyimleri hatırlayarak kendinden bir şeyler bulacak.

31 Mart’ta BluTV ve Vodafone TV’de yayınlanacak olan dizinin hem yönetmen koltuğunda oturan hem de başrolünde yer alan Doğu Demirkol’a Ege Kökenli, Evliya Aykan, Kubilay Tunçer, Banu Fotocan, Yağmur Gülveren ve Afra Karagöz eşlik ediyor.

BKM Mutfak imzalı ‘Doğu’nun senaryosu ise yine başarılı komedyen Doğu Demirkol ile Murat Özsoy’un imzasını taşıyor.

‘Doğu’ 31 Mart’ta hem BluTV’de hem Vodafone TV’de!