Ana sayfa Dizi Haberleri Aşk Ağlatır dizisinde hüzünlü finale doğru olaylar sonuçlanıyor!

Aşk Ağlatır dizisinde hüzünlü finale doğru olaylar sonuçlanıyor!

tarafından ker_def

Aşk Ağlatır dizisinde son 2 bölüm… Bu akşam yayınlanacak olan 15. bölümün ardından 22 Aralık’taki 16. bölüm final olacak… Dizide olaylar çözülüyor, nasıl bir final yapacağına dair ilk işaretler bu akşam veriliyor. Yapımını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Şenol Sönmez’in oturduğu Aşk Ağlatır’ın başrollerini Deniz Can Aktaş, Hafsanur Sancaktutan ve Yağızcan Konyalı paylaşıyor.

Aşk Ağlatır’ın bu akşam ekrana gelecek 15. bölümünde Ada, Yusuf’un başına gelenlerden dolayı kendisini suçlar. Yusuf’a ne olduğunu duyan Nalân, duygularını Mert’ten gizlemeye çalışsa da kahrolur.

Ada’yı elde etmek için iyice gözünü karartan Rüzgâr ise çok tehlikeli oyunlar oynamaya başlar. Nihal, geçmişte yaptıkları ortaya çıkacak diye deliye dönerken; onun kâbuslarının sebebi olan Hünkâr, kızı Cemre ile karısı Zeynep’in de Ada ve Yusuf’un kendisi için neden bu kadar önemli olduklarını sorgulamaları üzerine çok zor durumda kalır.

Zeynep, çok düşkün olduğu kocası Hünkâr’ın kendisinden gizlediği sırrını ortaya çıkarmak için harekete geçer! İsmail ise Ada’nın sahip olduğu servetin peşine düşerek geçmişi eşelemeye başlar. Bu arada Ada herkesin hayatını etkileyecek çok zor bir karar vermek üzeredir.

Aşk Ağlatır, bu akşam saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!