Ana sayfa Dizi Fragmanları Aziz dizisinde zorlu bir yolculuk sizleri bekliyor!

Aziz dizisinde zorlu bir yolculuk sizleri bekliyor!

tarafından ker_def

İlk 3 bölümü ile beğeni toplayan Aziz dizisi, geçtiğimiz hafta iki kategoride birincilik elde ederek Kırmızı Oda dizisinin bugüne kadar süren üstünlüğüne son vermişti. Yeni bölümün alacağı reytingler de çok merak ediliyor. Dizinin dördüncü bölümünde yaşanacaklarla ilgili detaylar ortaya çıktı.

Aziz bu akşam heyecan dolu 4. bölümüyle ekrana gelecek. Aziz’in Efnan ile evleneceğinin duyulması Payidar konağında şaşkınlık ve gerilim yaratır. Nigar Hala ve Maksude yeni gelin namzetlerini tanımak için çiftliğe gitmeye karar verir. Atölyesini açmak için kolları sıvayan Aziz’i ise zorlu bir yolculuk beklemektedir.

Fransızların koyduğu şart yerine gelecek mi, yoksa atölyeyi açmak bir hayal mi olacaktır? Üstelik Aziz’e yardım ettikleri için evlerinden atılmakla karşı karşıya kalan işçilerin tek umudu yine Aziz’dir… Adem, babasının sakladığı büyük bir sırra ulaşır. Ancak ikilemde kalmıştır. Bu sırrı babasına karşı kullanıp Dilruba ile evlenmek mi, yoksa hakkı olanı Aziz’e vermek mi? Öte yanda Efnan’la yolu kesişen Pierre de oğlunun cinayeti ile ilgili önemli bir bilgiye sahip olur.

Yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği, proje tasarımını Necati Şahin’in gerçekleştirdiği, yönetmen koltuğunda Recai Karagöz’ün oturduğu dizinin senaryosunu Eda Tezcan yazıyor.

Aziz’in kadrosunda şu oyuncular yer alıyor: Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Eren Hacısalihoğlu, Suzan Kardeş, Ayten Soykök, Elif Sönmez ve Füsun Demirel ve Meral Çetinkaya yer alıyor. Bu güçlü kadroya ayrıca Cenan Çamyurdu, Baran Akbulut, Haydar Köyel, Berkay Akın, Mehmet Avdan, Özgür Onan, İmren Şengel.

“Aziz”, yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Show TV’de!