Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Babalık öyle farklı bir şey ki, Alp Kırşan iliklerine kadar hissediyor!

Babalık öyle farklı bir şey ki, Alp Kırşan iliklerine kadar hissediyor!

tarafından ker_def

Oyuncu ve Sunucu Alp Kırşan çocuklarıyla olan ilişkisini, baba olmanın getirdiği sorumlulukları ve ilk kez baba olduğunda duyduğu heyecanı MAG Haziran sayısı için anlattı. Zeynep Dörtkardeşler ile 2014 yılında evlenen Kırşan, hayatının en mutlu dönemlerini yaşıyor.

Baba olmanın nasıl bir duygu olduğunu Kırşan, “Baba olmak, sorumluluk dünyasının kapısını sonsuza dek tek yönlü kırıp içeri girmek” ifadeleri ile anlattı. Baba olduktan sonra sorumlulukların geldiğinin altını çizen oyuncu, eşine de övgülerde bulundu.

Birçok başarılı proje ile ekranlarda olan oyuncu ve sunucu Alp Kırşan babalık duygusunu ve baba olduktan sonra hayatında değişen detayları MAG okurları ile paylaştı.

Babalık öyle farklı bir şey ki, Alp Kırşan iliklerine kadar hissediyor! 7

“Açıkçası eşim Efe’yi dünyaya getirdiğinde ve kucağıma ilk aldığımda bedenim ensemden yukarı doğru soğuk terleme gibi bir reaksiyon gösterdi. Yepyeni bir başlangıcın ilk anıydı o. Bir babanın en özel anı” diyen Alp Kırşan sözlerine şöyle devam etti:

“Öyle güzel bir eşe sahibim ki benim onu hazırlamam gerekirken o beni hazırladı diyebilirim. Zeynep’le ben hiç tereddüt etmeden bu yolculuğa baş koyduk, korku hiç olmadı. Baba olduktan sonra sorumluluk geldi. Bu sorumluluk beni hasta olmaz, yorulmaz, zayıf düşmez, boş düşünmez, boş konuşmaz bir hale getirdi.”