Ana sayfa Dizi Fragmanları Benim Adım Melek dizisinde ayrılma kararına karşı büyük direnç!

Benim Adım Melek dizisinde ayrılma kararına karşı büyük direnç!

tarafından admin

Çarşamba akşamlarının sevilen dizilerinden Benim Adım Melek’te önemli gelişmeler izleyicileri bekliyor. TRT1 ekranlarının güçlü yapımlarından olan Benim Adım Melek, 59. yeni bölümü ile ekranda olacak. Bu bölümde Mithat, Gülce ve Erdal’ın izine ulaşabilecek mi? Ayrıca Defne ile Ömer arasında da büyük bir fikir ayrılığı var… Ömer’in Zümrüt’ün gelişi ile konaktan ayrılma kararı vermesi iki aşığın arasına girecek. Bu karara büyük bir direnç gösterecek olan Defne, Ömer’i ikna edebilecek mi? Benim Adım Melek dizisi 59. bölümünden detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan, etkileyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla izleyicilere duygu dolu anlar yaşatan, “Benim Adım Melek” elli dokuzuncu bölümüyle ekranlara geliyor. 31 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan “Benim Adım Melek” te bu hafta neler olacak? İşte tüm detaylar: Zümrüt’ün yokluğunda derbeder olan Cumali sonunda Zümrüt’üne kavuşur. Ömer, Zümrüt’ün dönüşüne sevinse de konaktan ayrılma kararının arkasında durur. Ama Defne, Ömer’in bu kararının karşısındadır. Karı koca arasındaki bu fikir ayrılığında Ömer geri adım atacak mı yoksa Ömer ve Defne arasında yeni bir kriz bizi mi bekliyor?

Halil yeniden nikah günü alır. Haberi alan Zümrüt bağ evine gidip hazırlıklara başlar. İkra ve Kerem, buldukları ipuçları ile Zeynel’in kapısına dayanırlar. İkra’nın abisi gerçekten o mudur? Düğün arifesinde öldü bildikleri kardeşler kavuşacak mıdır yoksa ortalık daha da mı karışacaktır? Mecburen Adana’ya yerleşen Alpay’ın aklı Antep’te kalmıştır.

Ne yapıp edip dönmeyi düşünse de Kenan işini sağlama almıştır. Herkes mutluluğa doğru yol alırken Seyran, Gülce’nin yokluğunda perişandır. Mithat karısının haline dayanamaz ve bu işi çözmeyi aklına koyar. Zeynel’in nikah şahitliğini yapan Kenan, düğün yemeğinde Vildan’la aynı masada oturma hayalleri kursa da Zümrüt ve Halil buna izin verecekler midir?

Benim Adım Melek her Çarşamba günü yeni bölümleri ile saat 20.00’de TRT1’de…