Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Camdaki Kız dizisi reytinglerde rakiplerine hiç fırsat vermedi!

Camdaki Kız dizisi reytinglerde rakiplerine hiç fırsat vermedi!

tarafından admin

Kanal D ekranında yayınlanan Camdaki Kız dizisi yeni bölümü ile yine milyonlarca izleyiciyi ekran başına topladı. 21. bölümü geride kalan dizinin hikayesi o kadar etkili ve hızlı akıyor ki, dizi hayranları bir sahneyi bile kaçırmak istemiyor. Bu durum da reytinglerin çok iyi gelmesini sağlıyor.

Perşembe’nin galibi yine Camdaki Kız oldu… Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, her bölümü ile adından söz ettiren dizisi Camdaki Kız, önceki akşam 21’inci bölümü ile ekrana geldi. Dizinin yayınlanan bu bölümü tüm izleyici kategorilerinde çok iyi oranlar ile birincilik elde etti. Dizinin ABC1 grubunda bir kez daha çift haneli reytingleri elde etmesi, başarısının bir başka göstergesi oldu.

Camdaki Kız dizisi reytinglerde rakiplerine hiç fırsat vermedi! 8

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı Camdaki Kız’ın dün akşam yayınlanan bölümü seyircinin heyecanını dorukta tutan anlarıyla Perşembe akşamına damgasını vurdu. Sosyal medyada da çok konuşulan dizinin hikayesinde yaşanan gelişmeler de sonraki bölümlerin daha çok merak edilmesini sağladı.

Camdaki Kız’ın bu bölümünde Nalan, Cana ile Adil’i birlikte görmenin şokunu yaşarken, Sedat’a gördüklerini anlattı. Sedat’ın kendisine anlattıklarıyla tatmin olmayan Nalan, soluğu Cana’nın evinde aldı. Rafet ile arasını düzelten Sedat, yeni otellerinin basın toplantısında güç gösterisi yapmayı planlarken, Nalan’a odaklanan basın Sedat’ın planını bozdu.

Muzo, Gülcihan’ın yoğun ısrarları üzerine Melisa’yı konağa yemeğe getirdi. Yemekte tüm aileyi etkilemeyi başaran Melisa’nın dövmesini gören Sedat; onunla geçmişini hatırladı. Hayri’nin konağa beklenmedik ziyareti ise Muzo ve Melisa’ya gergin anlar yaşattı.

Camdaki Kız dizisi reytinglerde rakiplerine hiç fırsat vermedi! 9

Nalan karakterini Burcu Biricik’in canlandırdığı dizinin oyuncu kadrosunda şu oyuncular yer alıyor: Cihangir Ceyhan, Devrim Yakut, Enis Arıkan, Engin Şenkan, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şeri-foğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek.

Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu ve Yeşim Aslan’ın kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini ise Nadim Güç üstleniyor.

Camdaki Kız yeni bölümleriyle her Perşembe akşamı Kanal D’de….