Ana sayfa TV Programları Çiğdem Tunç ve Murat Parasayar yeni bir program ile ekrana dönüyor!

Çiğdem Tunç ve Murat Parasayar yeni bir program ile ekrana dönüyor!

tarafından ker_def

TGRT Haber kanalında yayınlanmaya başlayacak “Benim Hikayem” adlı program iki ünlü ismi yeniden ekranlara döndürüyor. Sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu Çiğdem Tunç ile medya dünyasının ünlü oyuncu ve sunucusu Murat Parasayar “Benim Hikayem’in sunuculuğunu üstleniyor.

Niyazi Hancı’nın yapımcılığını, Magazin dünyasının usta isimlerinden biri olan Önder Çorlu’nun program editörlüğünü üstlendiği “Benim Hikayem” ismine sahip programda ünlü isimlerin yaşamı mercek altına alınmış olacak. “Benim Hikayem” adlı programda Türk sinema ve tiyatrosunun yanı sıra müzik dünyası ile birlikte televizyon dizilerinde uzun seneler boyunca emek vermiş birbirinden ünlü sanatçıların çok farklı ve ilginç hikayeleri özel röportajlar ile ekrana taşınmış olacak.

Ayrıca tekrar birbirinden ünlü isimler ile aynı filmlerin yanı sıra aynı diziler ve aynı tiyatrolarda beraber rol alıp hafızalarda yer edinmeyi başaran; oyuncular ile birlikte müzisyenler ve ünlü isimlerin filmlerini çeken yönetmenlerin hayatları ve başarıları da bu programda yer almış olacak.

Orhan Gencebay, Cüneyt Arkın, Mehmet Ali Erbil, İbrahim Tatlıses, Ferdi Tayfur, Derya Tuna, Necla Nazır, Ahmet Özhan, Caner Cinadoruk, Aydan Şener, Sezen Aksu ve Çoşkun Sabah gibi birbirinden ünlü pek çok sanatçının hayatları ‘Benim Hikayem’ adlı programda işlenerek canlı yayına da konuk olarak alınacaklar.

Her hafta Cumartesi günü canlı bir şekilde ekranlara gelecek ‘Benim Hikayem’ adlı programı izlerken zaman zaman çok fazla düşünürken zaman zaman da duygulanacak ve gözyaşlarınıza hakim olmakta zorlanacaksınız..

Hayata karşı vermiş oldukları mücadelelerin konu edileceği söz konusu bu programa sanatçı konuklar da davet ediliyor olacak. ‘Benim Hikayem’ adlı program 1 Mayıs Cumartesi gününde saatler 23:00’ü gösterirken TGRT Haber’de izleyicilerle buluşacak..