SON DAKİKA
8 Aralık 2022 13:00

SON HABERLER

Çukur 2.Sezon 9.Bölüm Ön İzleme Yayınlandı! Yüreklere işleyen kavuşma anı!

Çukur dizisi 2. sezon 9. bölümüyle bu akşam Show TV ekranında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin toplamda 42. bölümü izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz ve Erkan Kolçak Köstendil’in yer aldığı Çukur dizisinin yeni bölümünde neler olacağı merak konusu… Yeni bölüm öncesinde ön izleme görüntüleri de yayınlandı. Videodan izleyebilirsiniz.

Çukur dizisi 42. bölümü öncesinde yayınlanan ön izlemede Yamaç ile babası İdris’in karşılaşmaları izleyicilerin yüreklerine dokunacak. Bu anları videoda bulabilirsiniz.

Bu akşam dizide izleyecekleriniz ile ilgili bazı bilgiler ise şöyle: Celasun’un kendisine silah doğrulttuğundan habersiz olan Cumali ile Celasun, Karakuzularla karşı karşıya gelecek ve Çukur’un çatılarında soluksuz bir kovalamaca yaşanacak. Akşın’ı gördükten sonra aileyi yeniden bir araya getirmeye kararlı olan Sena, Yamaç’ı İdris’le buluşturmak için çabalayacak. İdris ve Yamaç’ın karşı karşıya gelmesi ekran başındakilere duygu yüklü anlar yaşatacak. Cumali ise İdris’i görme konusunda tereddütte kalacak. Ersoy’un açığını yakalayan Yamaç, bu kozu kullanmaya devam ederken Çeto’nun Vartolu için yaptığı bir plan, Vartolu’yu zorlu bir karar aşamasına sürükleyecek.

Senaryo: Gökhan Horzum
Yapımcı: Kerem Çatay, Pelin Diştaş Yaşaroğlu
Yönetmen: Sinan Öztürk
İdari Yapımcı: Yamaç Okur
Müzik: Toygar Işıklı
2. Yönetmen: Özgür Sevimli
Görüntü Yönetmeni: Tolga Kutluay
Sanat Yönetmeni: Oya Köseoğlu

Oyuncu Kadrosu
Yamaç: Aras Bulut İynemli
Sena: Dilan Çiçek Deniz
Vartolu: Erkan Kolçak Köstendil
İdris: Ercan Kesal
Cumali: Necip Memili
Çeto: Erkan Avcı
Mahsun: Berkay Ateş
Sultan: Perihan Savaş
Selim: Öner Erkan
Aliço: Rıza Kocaoğlu
Celasun: Kubilay Aka
Muhittin: Nebil Sayın
Emrah: Alperen Duymaz

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler