SON DAKİKA
20 Mayıs 2019 08:06

SON HABERLER

Elimi Bırakma 18. Bölüm Fragmanı İzle! Böyle bir sevginin karşısında duramazsın Azra!

Elimi Bırakma dizisinin 17. yeni bölümü TRT1 ekranında 18 Kasım Pazar akşamı izleyicilerle buluştu. Alp Navruz, Alina Boz ve Dolunay Soysert’in başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde izleyicilerin ekran başından kalkamadığı anlar yaşandı. Elimi Bırakma dizisindeki heyecan 18. yeni bölümle devam edecek. Yeni bölümden ilk görüntüler yayınlandı.

25 Kasım Pazar akşamı dizinin 18. yeni bölümü izleyicilerle buluşacak. Azra ile Cansu arasında büyük savaş var. Cenk ise Azra’nın sözleriyle şoke oluyor: “Sen kendin bu söylediklerine inanıyor musun?”… Azra’nın gözyaşları da bu bölümde de akıyor… Videodan 18. bölümden 1. fragmanı izleyebilirsiniz.

Peki Elimi Bırakma dizisinin bu bölümde neler yaşandı? İşte 17. bölümün detayları:

Azra, Sumru’nun tehditleri karşısında dik durmaya çalışır. Cansu Kadir’le başladığı oyunla Çelen ailesini etkisi altına almayı başarır. Azra ve Cenk ise, Cansu yüzünden gergin günler yaşarlar. Kadir Melis’i her geçen gün kendine daha çok bağlarken bu sahte birliktelikte, Melis imkânsız bir aşka doğru çekilir.

En yakın dostunu kaybeden Feride bu acıyı atlatmaya çalışırken diğer taraftan şirketin içindeki sorunlarla mücadeleye girişir. Azmi’nin yetkileri tehlikeye girer ve şirkette dengeler değişir.

Dizinin Künyesi
Kanal: TRT1
Yapım : Üs Yapım
Oyuncular : Alp Navruz, Alina Boz, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Seray Gözler Yeniay, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ, Ertuğrul Postoğlu, Ebru Aykaç, Batuhan Ekşi, İpek Filiz Yazıcı, Cemre Baysel, Emre Bey, Sueda Çil, Yıldırım Şimşek, Emre Ozan, Yiğit Kağan Yazıcı, Özgür Kaymak, Ercan Özdal,
Yönetmen: Sadullah Celen
Yapımcı: Süreyya Yaşar Önal

İlgili Haberler