SON DAKİKA
22 Mayıs 2019 20:24

SON HABERLER

Elimi Bırakma dizisi 17. yeni bölümde Azra ve Cenk arasında yeni gerginlik!

TRT 1 ekranlarında her bölümüyle milyonları ekrana kilitleyen Elimi Bırakma, heyecan ve aksiyon dolu serüvenine kaldığı yerden devam ediyor. Dizinin 17. yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla bekleniyor. 18 Kasım Pazar günü ekran başına geçecek olan izleyicilerimize yeni bölüm hakkında bazı notlar sunmak istiyoruz.

Yeni bölümü ile yine nefesleri kesecek olan dizinin bu hafta yayınlanacak 17. bölümünde neler olacak? İşte detaylar…

Azra Sumru’nun tehditleri karşısında dik durmaya çalışır. Cansu Kadir’le başladığı oyunla Çelen ailesini etkisi altına almayı başarır.

Azra ve Çenk ise, Cansu yüzünden gergin günler yaşarlar.

Kadir Melis’i her geçen gün kendine daha çok bağlarken bu sahte birliktelikte, Melis imkânsız bir aşka doğru çekilir.

En yakın dostunu kaybeden Feride bu acıyı atlatmaya çalışırken diğer taraftan şirketin içindeki sorunlarla mücadeleye girişir.

Azmi’nin yetkileri tehlikeye girer ve şirkette dengeler değişir.

17. yeni bölümden görüntüler:

Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaşan Cenk’in hikâyesini anlatan Elimi Bırakma’nın başrollerini Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ ve Kenan Acar gibi ünlü isimler paylaşıyor.

TRT1’in aile bağlarının önemini bir kez daha gözler önüne seren yeni dizisi Elimi Bırakma, her Pazar günü yeni bölümleri ile saat 20.00’de TRT1’de.

İlgili Haberler