Ana sayfa Dizi Fragmanları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a 2 büyük itiraz var!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a 2 büyük itiraz var!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com /Detay – Boran nasıl ölecek? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da 159. yeni bölüm 10 Mart Salı akşamı yayınlanacak.Ancak izleyicilerin bir hayli kızgın olduğunu hemen belirtelim.Bunun sebeplerinden birisi de dizinin Ziraat Türkiye Kupası maçları nedeniyle zaman zaman ara vermek durumunda kalması.

Ocak ayında hatırlanacağı üzere 4 hafta yayınlanamayan dizi,ilk 2 hafta reklam azlığı ve sonraki iki hafta da maçlar nedeniyle izleyicilerle buluşamamıştı. 3 Mart Salı akşamı da Trabzonspor-Fenerbahçe maçı sebebiyle ekranda yer alamaması dizi izleyicilerini kızdıran bir gelişme oldu.

Bir diğer tepki toplayan mesele ise 159. yeni bölümde Mustafa Üstündağ’ın canlandırdığı Boran’ın infaz edilecek olması…Fragmanda yer almasa da kulis bilgileri, Boran’ın diziye veda edeceğini belirtiyor. İzleyiciler daha Tufan’ın geldiği noktayı hazmedememiş iken şimdi de Boran’ın harcanmasından hiç de memnun değil.

6.sezona gidecek olan EDHO’da Hızır Çakırbeyli, Boran’ın ölüm fermanını imzalıyor.Peki, yeni sezonda izleyici kimler için yapıma bağlanacak? Tek tek seyircinin sevdiği isimlerin gitmesi sıkıntı yaratıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 159. bölüm fragmanı yayınlandı. Efsane bir bölüm daha geliyor, aksiyonu bol ve sonu sürprizli.Bir kadın karakterin daha diziden ayrılması beklendiğini belirtelim.

İşte 159.bölüm fragmanı: