SON DAKİKA
12 Ağustos 2022 11:10

SON HABERLER

Ezgi Mola, Cem Yılmaz, Afra Saraçoğlu, Aras Bulut İynemli, Nurgül Yeşilçay, Alp Navruz… Ünlülerden bayram mesajları

Televizyongazetesi.com/Detay – Ünlü isimler, bayram için sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yapmaktalar. Hayranlarının merakla takip ettiği pek çok isim, bugün erken saatlerde, hatta bazı isimler dün akşamdan başlayarak takipçilerine bayram mesajları vermeye başladılar.

Covid 19 salgını nedeniyle yaşanan karantina sürecinde bayramı herkes evinde kutlamak durumunda ama sosyal medyada yapılan paylaşımlar, rengarenk görüntülere, güzel dileklere, esprili ve renkli fotoğraflara sahne oluyor…

Pek çok ünlü isim, sevenlerinin, hayranlarının, sevdiklerinin bayramını sosyal medyadan keyifli fotoğraflarıyla kutlamakta.

Kimi ünlü isimler ise bugün çalışmak durumunda olduklarını paylaşımlarıyla gösteriyorlar. Bu isimler arasında Ezgi Mola ve Tansel Öngel de var.

Mola, Masumlar Apartmanı dizisinin setinden yaptığı paylaşımla takipçilerinin bayramlarını kutladı. Esprili kişiliğiyle bilinen oyuncu, bayram mesajına da espri katmayı ihmal etmedi! “İyi bayramlar, Safiş ve Naci 80’s” notunu düştü oyuncu….

Farah Zeynep Abdullah ise sette Birkan Sokullu ile bir videolu bayram kutlaması yaptı… Ve işte diğer ünlü isimlerden de gelen kutlamalarla birlikte renkli paylaşımlar…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler