SON DAKİKA
9 Şubat 2023 02:45

SON HABERLER

Finale giden Yalancı dizisinde büyük suçlama!

Show TV’nin bu sezon tutmayan dördüncü dizisi olan Yalancı, son kez ekrandaki yerini alacak. Cam Tavanlar ve Kahraman Babam isimli yapımlar 8’er bölüm sürdü. Ardından İçimizden Biri 6 bölümde ekran ömrünü tamamladı. Yalancı ise kanalın bu sezon final yapan 4. dizisi oluyor… 10. bölümüyle birlikte son kez izleyici karşısına çıkacak olan dizinin final sebebi ise reytingler.

Dizide Deniz karakterini canlandıran Burçin Terizoğlu’nun sette her şeyin iyi olduğunu ama reytinglerin düşük geldiği için final kararı alındığını duyurdu. Bu aslında bir oyuncunun biten yapımın ardından yaptığı en net açıklamalardan birisi olarak dikkat çekti. Dizinin finalinde ise büyük bir suçlama ve gerilimli anlar izleyeceksiniz.

Yalancı’nın bu akşam ekrana gelecek 10. bölümünde Deniz, Mehmet Emir aleyhinde somut deliller ele geçirmeyi başarmıştır. Mehmet Emir ise hayatındaki her şeyi geride bırakarak yok olmayı seçmiştir. Polis her yerde Mehmet Emir’i arar ancak Mehmet Emir yakalanamaz. Mehmet Emir’in kayboluşundan bir ay sonra cesedi bulunur.

Mehmet Emir öldürülmüştür ve pek çok kişinin onu öldürmek için sebebi olmasına rağmen bütün oklar katilin Deniz olduğunu işaret etmektedir. Deniz ise Mehmet Emir’i öldürmediğini, Mehmet Emir’in kendisine tuzak kurduğunu, bu yolla kendisinden intikam aldığını iddia etmektedir. Her şey aradan geçen bir ayda olmuştur. Deniz baş şüpheli konumundadır. Kendisini aklamak için geçen bir ayda ne olduğunu çözmek zorundadır.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmenliğini başarılı isim Hülya Gezer’in yaptığı, senaryosunu Volkan Sümbül ve Meryem Gültabak’ın kaleme aldığı Yalancı dizisinin başrollerinde Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak yer alıyor.

“Yalancı”, final bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Show TV’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler