Ana sayfa Dizi Haberleri Fox TV’de Mahkum dizisinin yayına başlamasının yaklaştığını gösteren işaret!

Fox TV’de Mahkum dizisinin yayına başlamasının yaklaştığını gösteren işaret!

tarafından ker_def

Fox TV ekranında bu sezon yayınlanan dizilerden 5 tanesi için final kararı alınmış olması izleyicileri düşündüren bir konu oldu… Uzak Şehrin Masalı, Son Yaz, Yalancılar ve Mumları, Elbet Bir Gün ve Misafir isimli diziler kısa süreli yapımlar olarak kayıtlara geçti.

Fox TV’nin Aralık ayı içinde yeni dizisi Mahkum’un yayınlanması bekleniyor. Bu yönde önemli işaretler de gelmeye devam ediyor. Dizinin fragmanlarının ardından şimdi de afişi paylaşıldı. Bu da Mahkum’un çok yakında izleyicilerle buluşacağına yönelik en güçlü işaret oldu. Mahkum dizisinin afişini görenler de çok farklı bir yapımın gelmekte olduğu konusunda güçlü bir hissiyat edindi.

Fox TV'de Mahkum dizisinin yayına başlamasının yaklaştığını gösteren işaret! 7

Genelde televizyon kanalları önce fragmanları yayınlar, ardından da diziye çok az kalınca afiş paylaşımları yapılır. Önümüzdeki hafta önce Misafir ardından da Elbet Bir Gün isimli Fox TV dizileri final yapacak. Mahkum’un da 13 Aralık Pazartesi günü başlayan yeni haftadan itibaren yayınlanma ihtimali bulunuyor. Ancak Fox TV tarafından henüz bir yayın tarihi duyurusu yapılmadı.

FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan, MF Yapım imzalı Mahkum dizisi, “Innocent Defendant” dizisinin uyarlamasıdır.

Görselliğiyle dikkat çeken, sosyal medyada kısa süre içerisinde çok konuşulan afişteki “Her hikayenin iki yüzü ama tek gerçeği vardır” sözü de büyük merak uyandırdı.

Yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk’ün oturduğu, senaryosunu Uğraş Güneş’in uyarladığı dizinin oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşuyor: “Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova’nın üstlendiği dizide Hakan Karsak, Anıl İlter, Tugay Mercan, Hayal Köseoğlu, Muharrem Türkseven, Bülent Seyran, Furkan Kalabalık, Burcu Cavrar, Alara Bozbey, Gürberk Polat, Murat Şahan, Gökhan Tercan, Alya Sude Mazak, İlker Yağız Uysal, Nihal Koldaş, Bülent Düzgünoğlu, Mehmet Ulay ve Hakan Salınmış.”

Dikkatleri üzerine çekmeye devam eden dizide; İdealist bir Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Bulut (Onur Tuna), bir sabah uyandığında kendini cezaevinde bulur. Hiçbir şey hatırlamıyordur ve eşiyle kızını öldürmekten yargılanıyordur… Hapsedilmesinden önce araştırdığı en son dava, ülkenin en önde gelen ailelerinden olan Yesari’lerin halefleri olan ikiz kardeşlerden, Barış Yesari’nin davasıdır… Kendisine kurulan komployla bu çıkmaza düşen Fırat, masumiyetini kanıtlayabilecek midir?

“Mahkum”, çok yakında FOX’ta.