SON DAKİKA
7 Aralık 2022 03:25

SON HABERLER

Gönül Dağı dizisini çok zor bir karar bekliyor!

İkinci sezon için milyonlarca dizi hayranı heyecanla Gönül Dağı’nı bekledi ve geçen hafta da 32. bölüm yayınlandı. Dizinin ikinci sezona birinciliklerle başlaması da çok etkileyici oldu. 18 Eylül Cumartesi günü saat 20..00’da ise 32. yeni bölümü izleyebilirsiniz. Yeni bölümde önemli bir karar arifesindeki karakterler hikayenin gidişatını belirleyecek.

Dilek ve Taner’i bekleyen zor karar ne? Bu kararın sonuçları neler olacak? Ramazan ve Asuman sözleniyor mu? Kasabayı bekleyen tehlike! Hepsini cumartesi akşamı Gönül Dağı dizisinde bulacaksınız. Peki başka neler yaşanacak? Ülkemizin çok önemli sorunlarına parmak basarak, sevgi, saygı, hoşgörü ve geleneksel değerlerimizle harmanlanmış samimi senaryosu ile izleyicileri hem duygulandıran hem de yüzlerindeki eksik etmeyen Gönül Dağı, gençleri girişimcilik konusunda motive etmeye ve onlara rehberlik etmeye devam edecek.

Gönül Dağı’nın 18 Eylül Cumartesi saat 20.00’de TRT 1 ekranlarına gelecek 32. Bölümünde neler olacak? İşte tüm detaylar: “Dilek’in beklenmedik bir anda kasabaya gelmesiyle iyice sıkışan Taner’in karar vermek için iki günü vardır. Ancak kasabada kuraklık nedeniyle başlayan salgın, Taner’in karar vermesini güçleştirir. Başta Doktor Kenan olmak üzere Taner ve amcaoğulları dahil bütün kasabalı salgını bitirmek için uğraşmaktadır. Tüm bu yaşananlardan sonra Dilek’in, aşkı için alacağı karar ne olacaktır?

Ramazan, Asuman’la evlenme konusunda ailesini arkasına almıştır. Önündeki tek sorun olan Münir’i de ikna etmeyi başarınca isteme günü gelir. Ramazan ve Asuman birbirlerine kavuşacak olmanın heyecanı içindeyken Münir’in kararı ne olacaktır?”

Gönül Dağı’nın başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan paylaşıyor. Ayrıca sanat dünyasının usta isimleri Ecem Özkaya, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hazal Çağlar, Serkan Kuru, Hüseyin Sevimli, Çiğdem Aygün, Ulviye Karaca ve Zümre Meğreli rol alıyor.

Gönül Dağı 32. Bölümüyle 18 Eylül Cumartesi saat 20.00’de TRT 1’de

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler