SON DAKİKA
6 Temmuz 2022 23:40

SON HABERLER

Heyecan dorukta, Yargı dizisinde Çınar itirafta mı bulunacak?

Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı dizisi Yargı’nın yeni bölümünden ilk tanıtım seyirciyle buluştu. Tanıtımda Ilgaz, Ceylin’in yalan söylemesi üzerine Ceylin’le karşı karşıya geliyor. Çınar’ın üzerindeki baskı artarken, “Çınar bir itirafta bulunacak mı?” sorusu akıllarda soru işareti yaratıyor.

Yargı’nın yeni bölüm tanıtımında Ilgaz ve Metin, başını tekrar belaya sokan Çınar’ın üzerinde baskı kurarken Ilgaz, Metin’e Çınar’ın derdinin ne olduğunu soruyor. Metin ise Ilgaz’ın soruları karşısında geriliyor. Ilgaz, Çınar ile sınanıyor!

Çınar’ın şüpheli hareketleri Ilgaz’ı çileden çıkarmıştır. Babasına sorsa bile yanıt alamaz. İçinde kötü bir his olan Ilgaz kardeşinden gerçeği öğrenmeye çalışır. Diğer taraftan Tuğçe, Eren’in kızı olduğunu açıklamıştır. Eren kendini zorlu bir mücadelenin içinde bulur. Ceylin’in ise kafası oldukça karışıktır.

Tuğçe, Fatih’in yanında Eren’in babası olduğunu itiraf ederken gerilim yükseliyor. Aylin’in) Ziver’e imalı sözleri “Ziver, Zümrüt’ün kendisini aldattığını öğrenecek mi?” sözlerini beraberinde getiriyor. Değişmekten korktuğunu söyleyen Ceylin’in sözleri karşısında Ilgaz duygulanırken tanıtım, Yargı’nın yeni bölümüne dair merakı artırıyor.

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu ‘Yargı’nın kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber şu isimler yer alıyor:

“Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Pınar Çağlar Gençtürk, Başak Gümülcinelioğlu, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş.”

‘Yargı’ yeni bölümüyle her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler