Ana sayfa Dizi Haberleri Jet Sosyete’nin Talip’i Şahin Irmak 2 yıl aradan sonra yeniden dizilere dönüyor!

Jet Sosyete’nin Talip’i Şahin Irmak 2 yıl aradan sonra yeniden dizilere dönüyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Çok Güzel Hareketler Bunlar projesinde parlayan isimlerden birisi de Şahin Irmak olmuştu. Başarılı oyuncu 2000’li yılların başından bu yana projelerde yer almaya devam ediyor.

Çemberimde Gül Oya, Aliye, Karayılan gibi dizilerle tecrübesini artıran Şahin Irmak, bir ara Güldür Güldür Show ekibinin de parçası olmuştu. Birçok sinema filmi çeken son dönemde ise Jet Sosyete’nin Talip’i ve Kafa Doktoru dizisinin Davut’u olarak dikkat çeken Şahin Irmak, yeniden televizyon dizilerine Show TV’nin Yalancı isimli projesiyle dönüyor.

Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Murat Kılıç gibi isimleri buluşturan dizinin kadrosunda Şahin Irmak’ın da rol alacağı ortaya çıktı.

The Liar isimli diziden uyarlanan ve yeni sezonun etkili projelerinden birisi olması beklenen Yalancı dizisinde Şahin Irmak hayranları da ünlü oyuncuyu izleme fırsatı elde edecek. Süreç Film imzalı dizinin yönetmeni ise Hülya Gezer olacak. Hazırlıkları devam eden dizi için oyuncu arayışları da sürüyor.