Ana sayfa Dizi Fragmanları Kanal D’nin Yargı dizisine kilitlendik, büyük sürpriz geliyor!

Kanal D’nin Yargı dizisine kilitlendik, büyük sürpriz geliyor!

tarafından ker_def

Kanal D’nin başarılı dizisi Yargı’da bu hafta çok önemli gelişmeler yaşanacak. Katilin kim olduğunun ortaya çıkması beklenen yeni bölümden yeni görüntüler yayınlandı. Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu ikilisinin başarılı performansları ile alkış aldığı dizide neler olacağının detayları ortaya çıktı.

Ay Yapım imzalı dizisi ‘Yargı’nın yeni bölümünden yayınlanan ikinci tanıtımda heyecan zirveye taşınıyor. Katilin açıklanacağı bölümdeki sürpriz gelişmeler izleyenlere nefes kesici dakikalar sunacak. Pınar Deniz daha önce sosyal medyadan yaptığı paylaşımda bu bölümün çok önemli olduğunu ifade etmişti. Yargı dizisi için adeta dönüm noktası denilebilecek olaylar merakla bekleniyor. İşte beşinci bölümden 2. fragman:

Yeni bölümü iple çekilen, nihayet katilin ortaya çıkacağı ‘Yargı’nın yeni tanıtımı seyirciyle buluştu. Tanıtımda ailesi tarafından yalnız bırakılan Ceylin, Ilgaz’a isyan ederken Çınar, karıştığı kavga sonucu yaralanıyor. Ilgaz ise bu durumdan Pars’ı sorumlu tutuyor.

Başından beri oğlunun yanında olmayan Metin’in “Çınar’a bir şey olursa asla kendimi affetmem…” sözleri ve ondan özür dilediği anlar herkesi şaşırtırken yeni bölümde Kaya Ailesi’ni zor olaylar bekliyor.

Kanal D'nin Yargı dizisine kilitlendik, büyük sürpriz geliyor! 7

Sema Ergenekon’un senaryosunu yazdığı dizide yönetmen olarak Ali Bilgin yer alıyor. Yargı’nın kadrosunda şu isimler yer alıyor: Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Ali Seçkiner Alıcı, Arda Anarat, Ece Yüksel, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Onur Durmaz, Nilgün Türksever, Başak Gümülcinelioğlu, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş yer alıyor.

‘Yargı’ her Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!