SON DAKİKA
11 Ağustos 2022 17:20

SON HABERLER

Kırmızı Oda’nın Sadi’sinden sonra Erkan Petekkaya’dan hem kötü hem iyi dizi haberi!

TelevizyonGazetesi.com /Detay – Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, Kırmızı Oda isimli tv8 dizisine konuk oyuncu olarak katıldı ve Sadi karakterini canlandırdı. Dizinin ilk sezonunda tam 21 bölümde yer alan Petekkaya en uzun süreli konuk oyuncu olmasına yol açtı. Bunun nedeni ise Sadi karakterinin çok beğenilmesi ve ünlü oyuncunun da rolü adeta bir elbise gibi üzerine giymesiydi.

Birçok dizi hayranı Sadi karakterinin dizi olmasını istedi.Hatta bu konu ciddi ciddi yapımcı ve Erkan Petekkaya tarafından da konuşuldu. Ancak bu karakterin tadında kalmasına karar verildi. İleride belki bir sinema filmi yapılabilir ama Sadi’nin hayatının bir dizi olması söz konusu değil.

Erkan Petekkaya hayranlarına yeni bir dizi sürprizi yapmaya hazırlanıyordu. Hatta geçen ay Diyarbakır’da katıldığı film festivalinde de bu dizisinden bahsetti ve yeni proje ile ekranda olacağını söyledi.

Ancak hesaplar tutmadı. Erkan Petekkaya’nın heyecanla beklediği yeni dizinin iptal olduğu ortaya çıktı.Sırma Yanık’ın senaryosun yazdığı proje ile ilgili çıkan krizin ardından iptal kararı geldi. O3 Medya ile el sıkışan ünlü oyuncu bu dizinin iptal olmasından sonra farklı bir proje için görüşmelere başladı.

Saner Ayar’ın sahibi olduğu O3 Medya ile yeni dizi için görüşen Petekkaya, hazırlıkların tamamlanmasını bekliyor. Ünlü oyuncunun hayranları yakında yeni diziyle ilgili güzel haberler alabilir.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler