Ana sayfa Dizi Fragmanları Kızılcık Şerbeti dizisi 30. yeni bölümde Doğa ve Kıvılcım’ın kararları öne çıkacak!

Kızılcık Şerbeti dizisi 30. yeni bölümde Doğa ve Kıvılcım’ın kararları öne çıkacak!

tarafından ker_def

“Kızılcık Şerbeti”nin yeni sezonu 15 Eylül Cuma saat 20.00’de Show TV’de başlıyor! Dizinin hayranları heyecanla yeni bölümü bekliyor. Hikayede önemli değişimler olacağını bildiğimiz Kızılcık Şerbeti projesinden hiçbir başrol oyuncusunun ayrılmamış olması sevindirici bir gelişme oldu.

Dizinin ilk sezon finalinde Kıvılcım veya Ömer karakterlerinden birisinin ölmesini bekleyen izleyiciler, hikayeden kimsenin ayrılmadığını öğrenince bir hayli mutlu olmuştu. Peki Kızılcık Şerbeti dizisinin ikinci sezonu nasıl başlayacak? İşte detaylar:

Kızılcık Şerbeti’nin 30. Bölümünde yaşanacaklar şöyle: Ömer ve Kıvılcım’ın büyük bir trafik kazası geçirmesi, Doğa’nın beklenmedik doğumu ve doğumda bir çocuğunu kaybetmesi her iki aile için de geri dönülmez sonuçlara yol açacaktır.

Doğa bebeklerinden birini kaybetmesi nedeniyle Fatih’i suçlayacak, Ünal ailesi ise oğullarının arkasında duracaktır. Kızının hayatının dağıldığını gören Kıvılcım önceliğine onu alarak kendi problemlerini görmezden gelir.

Fatih ve Mustafa arasındaki gerginlik tırmanarak devam etmekte, bu durum en çok Pembe’nin canını sıkmaktadır. Torunlarından ayrı kalmayı kabul edemeyen Abdullah ve Pembe’nin sorunu çözmeye ilişkin girişimleri Doğa tarafından kabul görmez. Yaptıkları kazayı ucuz atlatmış görünen Ömer’i finalde kötü bir sürpriz beklemektedir.

Show TV’de ekrana gelen, yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda şu isimler bulunuyor:

“Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar.”