Ana sayfa Sosyal Medya Masumlar Apartmanı’nın İnci’si Farah Zeynep Abdullah zirvede!

Masumlar Apartmanı’nın İnci’si Farah Zeynep Abdullah zirvede!

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay –’Masumlar Apartmanı’nda hayat verdiği ‘İnci’ karakteri ile geçtiğimiz sezon TRT1 ekranlarında izleyici ile buluşan oyuncu Farah Zeynep Abdullah, sezon finalinde diziye veda etmişti.

Ünlü oyuncu’nun,  Serenay Sarıkaya’nın yoğunluğu nedeniyle rol almadığı ‘Bergen’ filminde baş rolde yer alacağının haberini vermiştik. Farah Zeynep Abdullah, bu hafta internetin en büyük film veri tabanı IMDB’nin, her hafta sitede ismi en çok aratılan ve forumlarda hakkında en çok konuşulan oyuncuların yer aldığı ‘Starmetre’ adlı listesinde 11 milyonu aşkın oyuncu arasında 406’ncı oldu.

Abdullah, Türk oyuncular arasında zirvede yer aldı. Ünlü oyuncuyu, 2’nci sırada Hande Erçel, 3’üncü sırada da Can Yaman takip etti.

Masumlar Apartmanı’nın İnci’si Farah Zeynep Abdullah zirvede! 7

Farah Zeynep Abdullah’ın,  ‘Acıların Kadını’ olarak anılan ve önce yüzüne kezzap atılan sonrasında da öldürülen şarkıcı Bergen’in hayatının anlatılacağı filminin çekimleri kısa bir süre sonra başlayacak.

Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Abdullah, yeni projesi için oldukça heyecanlı. Film, Şubat 2022’de sinemaseverlerle buluşacak.