SON DAKİKA
1 Şubat 2023 19:42

SON HABERLER

Melisa Şenolsun çok eleştirilmişti, Aziz dizisiyle ilgili ayrılık kararı herkesi üzdü!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Melisa Şenolsun’un Show TV’nin yeni dizisi Aziz için anlaşma yaptığı haberleri gelmişti. Sosyal medyada kısa sürede yayılan bu haberlerin ardından bazı dizi hayranları Murat Yıldırım ile Melisa Şenolsun ikilisinin iyi bir dizi çifti olmayacağı yorumları yaptı. Birçok kişinin benzer tepki göstermesi dikkat çekiciydi.

Melisa Şenolsun’dan sonra bir başka karakter için Damla Sönmez ile de anlaşma yapıldığı ortaya çıktı. İki kadın başrol oyuncusunun belli olması Aziz dizisi adına iyi bir gelişme olarak değerlendirildi. Ancak son dakikada önemli bir ayrılık yaşandı.

Aziz dizisinden ayrılma kararı veren Melisa Şenolsun, hayranlarını çok üzdü. Oyuncunun ayrılık kararı aldığını gazeteci Birsen Altuntaş duyurdu. Ayrılığın altında ise kendisine yönelik yapılan tepkiler değil, sözleşmeyle ilgili bazı detaylar olduğu belirtiliyor.

Yapım şirketi ile ünlü oyuncu karşılıklı olarak anlaşarak ayrılık kararını birlikte verdi. Şenolsun, kendisine gelen farklı dizi tekliflerini değerlendirecek.

Eylül ayının başında sete çıkacak olan dizide Efnan karakteri için şimdi yeni bir oyuncu arayışları başladı. Murat Yıldırım hayranları ise çok etkileyici bir ünlü isimi ile anlaşma yapılmasını bekliyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler