Ana sayfa Dizi Haberleri Mucize Doktor’a yeni karakter Vuslat geliyor! İşte Ali Vefa’yı hırpalayacak çok ünlü isim!

Mucize Doktor’a yeni karakter Vuslat geliyor! İşte Ali Vefa’yı hırpalayacak çok ünlü isim!

tarafından ker_def

Mucize Doktor dizisinde önemli gelişmeler yaşanıyor. 2. sezonun başında Ferda karakteri ile Seda Bakan’ın kadrosuna katıldığı Mucize Doktor dizisinde, ünlü oyuncunun bir anda ayrılık kararı alması herkesi şaşırtmıştı. Bakan neden ayrıldı, hala net bir bilgi yok…

Ancak yeni gelişme dizinin hayranlarını çok mutlu edecek. Çok ünlü bir isim dizinin kadrosuna katıldı. Resmi açıklama da yapıldı. Yapımını MF Yapım, yapımcılığını Asena Bülbüloğlu’nun üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu ve senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp’in uyarladığı, FOX’un sevilen dizisi “Mucize Doktor”a sürpriz bir isim daha dahil oluyor.

Usta oyuncu Zerrin Tekindor, Ezo’nun (Ezgi Asaroğlu) annesi Vuslat olarak diziye katılmaya hazırlanıyor. Dizinin 2021 yılında böyle bir atak yapması çok önemli bir adım oldu. Özellikle de Ferda’nın ayrılığından sonra Ezgi Asaroğlu’nun yapıma katılması iyi bir adımdı. Şimdi bu adıma yenisi daha eklenmiş oldu. Peki Vuslat, kim ve hangi karakter ile ilişki içinde olacak?

Vuslat; asil ve soğuk bir kadın olmanın yanı sıra Ezo’yu yıllardır uzaktan takip ediyor. Kızının Ali Vefa’yla (Taner Ölmez) arkadaşlık ettiğini öğrendiği gün, Vuslat herkesin hayatının ortasına bomba gibi düşecek.

Kadrosunda Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Ezgi Asaroğlu, Hazal Türesan, Hakan Kurtaş, Murat Aygen, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Bihter Dinçel, Korhan Herduran ve Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncuları barındıran “Mucize Doktor”, her Perşembe yeni bölümleriyle FOX’ta.