Ana sayfa Sinema Oyuncu Kaan Yılmaz, Grabuna filminin çekimlerinde kolunu kırdı!

Oyuncu Kaan Yılmaz, Grabuna filminin çekimlerinde kolunu kırdı!

tarafından ker_def

Grabuna isimli sinema filminin galası gerçekleştirildi. Başrollerinde Öykü Gürman ile Hakan Akgün’ün yer aldığı proje, aşk dolu ve naif bir romantik hikayesi bulunuyor. Dönem filmi olan Grabuna’da Bahtiyar Engin, Kaan Yılmaz, Mehtap Bayrı gibi dikkat çeken isimler de yer aldı.

Öykü Gürman’la başrolü paylaşan Hakan Akgün Grabuna filmi için herkesin çok emek verdiğini canla başla çalıştığını anlattı ve “Bu projeye herkes yüreğini koydu ama en çok Kaan koydu çünkü son sahnede düşerek omzunu parçaladı” açıklamasını yaptı.

Hayat Bilgisi dizisi ile oyunculuk macerasına başlayan ve bugüne kadar birçok projede izlediğimiz oyuncu Kaan Yılmaz ise, çektikleri son sahne sırasında sette kolunu kırdığını açıkladı.

Oyuncu Kaan Yılmaz, Grabuna filminin çekimlerinde kolunu kırdı! 7

Kaan Yılmaz, filmin yapımcısı aynı zamanda doktor olan Alper Aksoy’un görev aldığı hastanede uzun süren bir ameliyat geçirmek zorunda kaldığını belirtti.

Her işte olduğu gibi bu işin de çok emekle yapıldığını belirten Aksoy sinema severleri sinema salonlarına davet etti.

Trakya ve Balkanlar Tiyatro Birliği’nin “En İyi Senaryo Ödülü”’nü galada kameralar karşısında alan senarist Ergin Kılıkçıer ise şöyle konuştu:

“Filmimiz 1970’lerin başında, Ankara’dan Edirne Keşan’ın Grabuna kasabasına tayin olan Önder’in müzeyi envantere geçirmek için çalışmalara başladığı sırada gerçek olamayacak kadar güzel olan İpek’le karşılaşmasını ve onunla yaşadığı büyük aşkı konu alıyor.”