SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 14:36

SON HABERLER

Özge Yağız’a doğum gününde en güzel iltifat Bora Akkaş’tan geldi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Show TV ekranında izleyicilerle buluşmakta olan İçimizden Biri isimli dizinin başrolünde Bora Akkaş ile Özge Yağız bulunuyor. İki ünlü isim dizinin yeni bölümü öncesinde youtube kanalı üzerinden izleyicilerden gelen soruları yanıtladı. Program canlı olarak yayınlandığı için de büyük ilgi gördü.

Bir izleyicinin sorusu üzerine Bora Akkaş, Özge Yağız ile çalışmanın çok güzel olduğunu ifade etti ve partnerine övgülerde bulundu. Bora Akkaş’ın iltifatları sonrasında Özge Yağız, bugünün doğum günü olduğu hatırlatmasını yaptı.

Bora Akkaş, partneri hakkında şu iltifatlarda bulundu: “Özge ile çalışmak çok güzel. Aşırı tatlı bir insan kendisi. Gerçekten şu anda yanımda olduğu için söylemiyorum bunu. Hem çalışması çok kolay hem inanılmaz sevecen, çalışkan, çok sinirlenebilen, dayanıklı, aynı zamanda yetenekli bir oyuncu. Çok seviyorum, Özge ile çalışmak gerçekten güzel.”

Özge Yağız, bugün (27 Eylül) doğum günü olduğunu ve partnerinin bu sözlerinin kendisine güzel bir doğum günü hediyesi olduğunu ifade etti.

Özge Yağız, birçok sahnede eğlendiklerini belirtti. Oyuncu, “Umarım ekranda da size geçiyordur enerji. Çünkü arka planda biz bunu konuşuyoruz. Biz bu kadar gülüyoruz ama ekranda izleyiciye nasıl yansıyor diyoruz. Bazen gülmekten sahneyi çekemiyoruz” açıklamasını yaptı.

Bora Akkaş ile birlikte imam nikahı sahnesinde çok eğlendiklerini anlatan Özge Yağız, sette çok neşeli anlar yaşandığını sözlerine ekledi.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler