Ana sayfa Dizi Analiz Reytinglerde iki birincilik alan Üç Kız Kardeş dizisi 24. bölümde Türkan, Mine’nin gerçek yüzünü gördü!

Reytinglerde iki birincilik alan Üç Kız Kardeş dizisi 24. bölümde Türkan, Mine’nin gerçek yüzünü gördü!

tarafından ker_def

Kanal D’nin salı akşamları büyük beğeni ile takip edilen dizisi Üç Kız Kardeş, yayınlanan son bölümüyle AB ve 20+ABC1 kategorisinde en çok izlenen dizi oldu.  24’üncü bölümüyle ekranlara gelen dizinin bu haftaki bölümünde; Somer ve Mine’nin Türkan tarafından yüzleştirilmesi dikkat çekerken, Mine’nin balkondan kendisini atması heyecan dolu anların yaşanmasına neden oldu.

Dizinin finalinde Sadık’ın verdiği mektubu okuyan Türkan, Mine’nin gerçek yüzü ile tanıştı. Bölümde yaşananların ardından dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında Somer ve Türkan arasındaki buzların erimesi ise dikkat çekti. 25. yeni bölümde ise Türkan’la Somer yeniden bir araya gelecek.

Mine, Türkan ve Somer’i hapse attırmakla tehdit ediyor. Rüçhan Türkan’a Somer’i kurtarması için yalvarıyor. Öte yandan Sadık ile Nesrin arasında ipler kopuyor. Türkan Somer’i de yanına alarak adeta Mine’ye savaş açıyor!

Yapımını Süreç Film’in yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği dizide Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Yiğit Dikmen, Emre Kıvılcım, Eren Öner, Ayça İnci, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatan dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Sevgi Yılmaz, Nilüfer Özçelik ve Ceylan Güleç kaleme alıyor.

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenesini kazanan “Üç Kız Kardeş” Salı akşamları Kanal D’de..