SON DAKİKA
1 Aralık 2022 17:40

SON HABERLER

Seksenler dizisi eski günlere TRT1 ekranında geri dönüyor!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi “Seksenler”, yeni sezonuyla bu akşam saat 20.00’de izleyiciyle buluşuyor. Son 2 sezondur günlük dizi formatında erken saatte yayınlanan dizi, yaz ekranında haftalık dizi olarak eski günlerine dönüş yapacak. Yeni sezonda diziye katılan oyuncular arasında Zeynep Demirel ve Reha Özcan gibi sevilen isimler yer alırken, “Çağatay” karakterini canlandıran başarılı oyuncu İlker Ayrık ise diziye geri dönüyor.

Yeni sezonunda daha komik, daha eğlenceli ve daha neşeli izlenecek olan Seksenler, yeni sezonuyla bu akşamdan itibaren TRT 1’de ekranlara geliyor. Samimi hikayeleri ve usta oyuncu kadrosu ile izleyicilerin gönlünde yer edinen Seksenler, yeni sezonunda ekranların sevilen isimleriyle yoluna devam ediyor.

Seksenler, bu sezon da yeni katılan oyuncularıyla ve gülümseten hikayeleriyle adından çok söz ettirecek. Diziye katılan oyuncular arasında; Zeynep Demirel ve Reha Özcan gibi sevilen, popüler isimler yer alıyor. Ayrıca Seksenler dizisinde “Çağatay” karakterini canlandıran başarılı oyuncu İlker Ayrık diziye geri dönüyor.

“2009 Miss Belçika güzeli” olan Zeynep Demirel, Seksenler ailesine Çağatay’ın Belçikalı eşi “Amelie” olarak katılıyor. Çağatay karakterini canlandıran İlker Ayrık, hikâye gereği uzun zaman önce Belçika’ya gitmişti. Dizide bir süredir Belçika’da olan Çağatay bu sezon sürpriz bir şekilde mahalleye geri dönüyor.

İlker Ayrık’ın Seksenler’e geri dönmesiyle beraber, dizide yepyeni, çok eğlenceli bir hikâye de başlıyor. Belçika’da herkesten gizli evlenen Çağatay, Belçikalı eşi Amelie (Zeynep Demirel) ile beraber Rukiye’nin karşısına çıkıyor.

İzleyicinin birçok sinema ve televizyon projesiyle yakından tanıdığı Reha Özcan da Seksenler kadrosuna edebiyat öğretmeni olarak katılıyor. Ayrıca diziye mahallenin lisesi ve oradaki öğrenciler de dahil oluyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler