SON DAKİKA
16 Eylül 2019 05:01

SON HABERLER

Şenay Devi’den 22 – 28 Nisan Haftalık Tüm Burç Yorumları ve Mavi Dolunayın burçlara etkileri

22 – 28 Nisan haftasında burcunuz size ne diyor? Ünlü astrolog Şenay Devi, youtube kanalından takipçileri için önemli bilglier sundu.

19 Nisan 2019 Türkiye Saati ile 14:13’te Terazi burcunda gerçekleşecek olan Mavi Dolunayın etkileri nasıl olacak? Terazi burcunda yaşanacak olan Mavi Dolunay burçlara nasıl etki edecek? Mavi Dolunay ile ilgili tüm merak edilen sorulan cevaplarını Şenay Devi anlattı.

Şenay Devi, “Mavi dolunayın manası Ay’ın mavi olarak yansımasından ziyade, aynı ay içinde iki kez dolunayın gerçekleşmesine verilen addır. Ayrıca, volkanik patlamalar ve doğa olaylarının yansımasıyla Ay her zaman olduğundan daha mavimsi görünümle dünyamıza yansıyabilir. Ender bir astronomik olan Mavi Ay gökyüzünün ışıltılı yansıması büyüleyici güzellikte ismi Mavi olsa da, Ay’ın rengi genellikle diğer dolunaylardan farklı olmayacaktır. Dünyadaki orman yangınları ve volkanik patlamaların faktörler sebebiyle gökyüzünde kül miktarındaki artış söz konusu olduğundan atmosferik koşullara içinde Ay’ın mavimsi bir renk alması mümkün olabiliyor” ifadelerini kullandı.

Videodan Şenay Devi’nin hem haftalık burç yorumlarına ulaşabilir hem de mavi dolunayın etkilerini öğrenebilirsiniz.

İlgili Haberler