SON DAKİKA
19 Ağustos 2022 09:01

SON HABERLER

Show TV’de 2 dizi bitiyor, hemen 2 yeni dizi başlıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Show TV ekranlarında diziler konusunda değişim rüzgarı tüm hızıyla sürüyor. Üst üste final yapan diziler kervanına yenileri de eklenecek. Arıza ve Ramo’nun ardından geçtiğimiz hafta Kuzey Yıldızı dizisinin vedası yaşanmıştı. Şimdi ise sırada Alev Alev var.

Demet Evgar’ın muhteşem performansı ile alkış aldığı, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz’in de başrollerinde yer aldığı, Berker Güven, Cihangir Ceyhan ile Berkay Ateş’in öne çıktığı Alev Alev dizisine veda vakti geldi. 27 Mayıs perşembe akşamı dizinin 28. ve final bölümü ile ekrana veda etmesi bekleniyor.

Show TV’de daha sonra Çukur dizisinin vedasını izleyeceksiniz. 4 sezondur devam eden dizi 7 Haziran Pazartesi akşamı 131. bölümü ile birlikte hayranları ile son kez buluşacak. Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil ve Necip Memili gibi önemli isimlerin iyice parladığı bir yapım geride kalıyor. Ancak Show TV ekranlarında yeni diziler de birbiri ardına başlayacak.

Kırmızı Kamyon olarak ilk bölümü yayınlandıktan sonra ertelenen, itfaiyecilerin hayatını anlatan dizi Kahraman Babam olarak dönecek. Dizi 14 Haziran pazartesi akşamı izleyicilerle yeniden buluşacak.

Ayrıca Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın başrollerinde yer aldığı Cam Tavanlar dizisinin de Haziran ayı içinde izleyicilerle buluşması bekleniyor. Henüz hangi gün yayınlanacağı netleşmeyen Cam Tavanlar’ın salı veya çarşamba yayınlanma ihtimali yüksek gözüküyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler