SON DAKİKA
15 Ağustos 2022 17:43

SON HABERLER

Show TV’de bir dizi daha final yapıyor!

Alev Alev dizisi finale doğru adım adım ilerliyor. demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Ergüçlü’nün başrolünde yer aldığı dizinin sadece 3 bölümü kaldı. Show TV’de Arıza, Ramo dizilerinin ardından Alev Alev de çok yakında final yaparak veda edecek. Çukur ve Kuzey Yıldızı da final yapacak diğer diziler. Show TV, yeni dönemde bambaşka dizilerle yoluna devam etme kararı aldı.

Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı Alev Alev’in merakla beklenen 26. yeni bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı. Diziden sadece 3 bölüm kaldı ve son bölümlerde neler yaşanacağını izleyiciler daha da çok merak etmeye başladı. Ozan ile Cemre’nin arasında duygu dolu anların yaşandığı sahnede Cemre, uğur parasını Ozan’a veriyor. Çelebi’nin ortaya çıkacağına emin olan Ozan, Cemre’den uzak kalacağı için efkarlanırken, bu belirsiz ve güç durum ikiliyi derinden etkiliyor.

Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği, senaryosunu Burcu Görgün’ün yazdığı dizinin kadrosunda başarılı oyuncular Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven ile usta oyuncu Zuhal Olcay buluşuyor. Alev Alev’in yeni bölümü Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

ALEV ALEV’İN 25. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

İntihara teşebbüs eden Çelebi’nin, kaldırıldığı hastanede öldüğü söylendi. Çelebi’nin ölüm haberi başta Cemre olmak üzere herkese rahat bir nefes aldırırken, ortaya çıkan gerçek ekran başındaki izleyicileri şaşkınlığa uğrattı. Çelebi’nin aslında hala hayatta olduğu, annesi Hülya’nın planı sayesinde kaçırıldığı öğrenildi. Hastanede Çelebi’ye ilaç vererek kalbinin durmasını sağlayan Hülya, onu ölü göstererek hastaneden çıkarmayı başardı ve Çelebi’yi yurt dışına kaçırmak için hareke geçti.

Annesinin kaçması için ayarladığı tekneye binen Çelebi ise kaptanın telefonuna bakmak isteyince gördüğü bir fotoğraf sonucu kaçmaktan vazgeçti. Fotoğrafta Ozan’ın yaşadığını gören Çelebi, bunun üzerine intikam için geri döndü. Yedikule’ye giderek Ozan ve Cemre’yi uzaktan izlediği final anlarında gerilim artarken, “Çelebi’nin intikam planı ne olacak?” sorusunun yanıtı şimdiden büyük bir merak konusu oldu.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler