Ana sayfa Müzik Sıla konserlere devam kararı aldı!

Sıla konserlere devam kararı aldı!

tarafından ker_def

Türk pop müziğinin en sevilen kadın sanatçılarından Sıla, çok uzun bir aranın ardından konser serisine başladı. Kerki Solfej organizasyonuyla gerçekleşen güz konserleri kapsamında önceki akşam İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda sevenleriyle bir araya gelen sanatçı, seslendirdiği şarkılarla yine kendine hayran bıraktı.

Konserin ilk bölümüne Lanvin tasarımı siyah bir elbiseyle çıkan Sıla, şarkılarıyla olduğu kadar zarafetiyle de İzmirlileri büyüledi. 22 ay sonra sahnede olduğunu belirten şarkıcı; “Uzun zaman oldu sahneye çıkmayalı ve şu an çok tarifsiz duygular içerisindeyim. Sizleri çok özledim. Yeniden doğmuş gibiyim. Ekim çok iyi geldi bana. Bugüne çok şükür.” diyerek pandemi nedeniyle verdiği uzun aranın ardından seyircisine kavuşmanın mutluluğunu dile getirdi. “Ne zaman bir badire olsa gözümü memlekette açıyorum” diyen Sıla, İzmir’in yerinin çok özel olduğunu söyleyerek büyük alkış topladı.

İki saat boyunca dillere destan olan şarkılarını konser alanını dolduran sevenleriyle koro halinde söyleyen sanatçı, kulakların pasını sildi. Konserin ikinci kısmında David Koma tasarımı elbisesiyle sahneye çıkan Sıla, muhteşem performansıyla seyircisinin konser özlemini giderdi. Birbirinden güzel hareketli parçalarıyla açık hava tiyatrosunda kendisini dinlemeye gelenlere müzik ziyafeti çeken sanatçı unutulmaz bir akşama imza attı. Sıla pandemi öncesi son konserini 6 Ekim 2019’da İstanbul Volkswagen Arena’da vermişti.

Sıla konser serisine ekim ayında; 5 Ekim Salı Adana Çukurova Üniversitesi Açıkhava Tiyatrosu, 6 Ekim Çarşamba Gaziantep GAÜN Mavera KSM Açıkhava Sahnesi, 13 Ekim Çarşamba Ankara Atılım Üniversitesi Amfi Tiyatro, 15 Ekim Cuma Zorlu PSM, 22 Ekim Cuma Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu, 23 Ekim İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu, 27 Ekim Çarşamba Antalya Açıkhava’da devam edecek.