Ana sayfa Dizi Fragmanları Sadakatsiz’e karşı Kanunsuz Topraklar için kritik sınav!

Sadakatsiz’e karşı Kanunsuz Topraklar için kritik sınav!

tarafından ker_def

Fox TV ekranlarında ilk bölümü geçen hafta yayınlanan Kanunsuz Topraklar dizisi büyük bir çabanın ürünü olarak ortaya çıktı. 1 yıldır üzerinde çalışılan proje için 4 ay önce çekimler başladı. Uzun bir çabanın ürünü olarak geçen hafta yayınlanan ilk bölüm için yorumlar çok olumlu geldi. Dizinin ekibi de ilk bölüm heyecanını birlikte izleyerek yaşadı.

Esra Bilgiç, Uğur Güneş ve Necip Memili’nin başrollerinde yer aldığı dizinin ilk bölümünü izleyiciler çok beğendi… 1939 yılının Türkiye’sine götüren hikayenin sağlam olması dizinin bu sezonun iddialı projelerinden birisi olabileceğine işaret ediyor. Güçlü bir oyuncu kadrosunun yer aldığı dizi, 6 Ekim Çarşamba akşamı büyük bir sınav verecek.

Sadakatsiz'e karşı Kanunsuz Topraklar için kritik sınav! 8

İlk bölümden sonra Kanunsuz Topraklar ikinci bölümde izleyici sayısını artırabilecek mi? Reytingler nasıl gelecek? Sadakatsiz’in muhteşem geri dönüşü karşısında Kanunsuz Topraklar’ın durumu merakla bekleniyor… Kanal D dizisi Sadakatsiz o kadar başarılı bir ikinci sezon başlangıcı yaptı ki, bu durum yeni dizinin şanssızlığı oldu. Çarşamba rekabetine yeni bir soluk getiren Fox TV dizisinin ikinci bölümünün çok daha iyi reytingler getirmesi bekleniyor. Tabii ki Sadakatsiz ile rekabet hiç de kolay olmayacak.

Peki yeni bölümde neler yaşanacak? İşte son bilgiler ve son fragman:

Kanunsuz Topraklar 2. bölüm özeti: Malik Bey’i vuran Davut jandarmaya teslim olmak ister fakat kardeşleri Celal ve Eyüp buna karşı çıkarlar. Davut’u bayıltıp bir mağarada saklarlar lakin mağara, daha önce Davut’u öldürmesi için Malik Bey tarafından tutulan Çolak eşkıyasının gizlendiği yerlerden biridir.

Gülfem, Davut’un teslim olması için Fatma Ana’ya baskı yapar ama ondan babası yüzünden küçük Elif’in de öldüğünü öğrenince perişan olur ve babası hakkındaki fikirleri iyice değişmeye başlar. Çolak’ın elinden kaçan Davut, jandarma komutanı Sezai’ye teslim olur. Malik’i vurduğunu söylese de Fatma Ana onun tabancasıyla gelip teslim olmuştur ve Malik Bey’i kendisinin vurduğunu iddia etmektedir.

Sadakatsiz'e karşı Kanunsuz Topraklar için kritik sınav! 9

Sezai, olayın görgü tanığı Gülfem’e, Malik Bey’i Davut mu vurdu diye sorunca Gülfem hayır der. İyileşen Malik Bey, Davut ve annesinden şikayetçi olmayacağını söyler. Fakat bunun için Davut’un imkansız bir görevi yerine getirmesi lazımdır…