SON DAKİKA
29 Eylül 2022 23:17

SON HABERLER

Teşkilat dizisi hem reyting hem de sosyal medyada çok başarılı

‘Teşkilat’ yeni sezonda da tüm kategorilerde zirvede… TRT 1 ekranlarının büyük beğeniyle izlenen dizisi ‘Teşkilat’, 10 Ekim Pazar akşamı yayınlanan on yedinci bölümüyle günün en çok izlenen yapımı oldu. Tüm kategorilerde reytinglerini yükselten dizinin ikinci sezonda çok iyi performans sergilemeyi sürdürüyor.

‘Teşkilat’, aksiyon dolu heyecanlı sahneleri ve görkemli prodüksiyonu ile büyük beğeni toplarken #Teşkilat etiketiyle sosyal medyaya da damgasını vurdu. Peki dizinin son bölümünde neler yaşandı?

Serdar, Zehra ve Hulki mayınlı arazideki çatışmanın ardından Simon’u alıp Ankara’ya getirdi. Tanık olarak komisyonun karşısına çıkarılacak olan Simon, özel güvenlik tedbirleri altında hastanede tedaviye alındı. Diğer yandan Simon’un komisyon önüne çıkmasını engellemeye çalışan Yıldırım, planlarını hayata geçirmek için yeni sağ kolu Çetin’i devreye soktu.

Zehra’nın ekipten ayrılma kararı karargâhta bomba etkisi yarattı. Bu karara en büyük tepki Serdar’dan geldi. Serdar, Zehra’nın gitmesini istemediğini açık bir şekilde ifade etti.

Yalan makinasını geçen Ceren, daha fazla ortalarda olmazsa deşifre olduğunun fark edileceğini, bırakılması gerektiğini söyledi. Ancak Serdar, Ceren’in anlattıklarıyla yetinmeyip üzerine gidince Ceren kendisi hakkındaki büyük sırrı açıkladı. Bir kızı olduğunu ve ona kavuşabilmesi için Serdar’la oyununa devam etmelerini teklif etti. Böylece Ceren açığa çıkmadan Şirket’i çökertebileceklerine Serdar’ı ikna etmeye çalıştı.

Simon sonunda bildiklerini anlatmak üzere komisyon karşısına çıktı ancak Yıldırım, Simon’un ifade vermesini engellemek için planını yapmıştı.

Kızıyla birlikte yeni hayatına başlamaya hazırlanan Zehra, ekiple vedalaşarak evine döndü. Evde Kemal’in bilgisayarını incelemeye başlayan Zehra beklenmedik bir bilgi elde etti. Ceren’in neyi amaçladığı ekip içinde tartışılsa da Şirket’i çökertmek için Serdar’la eski hayatlarına dönmelerine karar verildi.

‘Teşkilat’ her pazar saat 20.00’de TRT 1’de…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler