Ana sayfa Dizi Haberleri Teşkilat dizisinin ikinci sezon finali ne zaman ve üçüncü sezonda kimler olmayacak? İşte yanıtı!

Teşkilat dizisinin ikinci sezon finali ne zaman ve üçüncü sezonda kimler olmayacak? İşte yanıtı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – TRT1 ekranında ikinci sezonu devam eden Teşkilat dizisi, Pazar akşamları birçok izleyici için vazgeçilmez yapımlardan birisi oldu. Dizi ilk başladığında Milli İstihbarat Teşkilatı destekli bir yapım olarak öne çıkartılmıştı. Ancak ikinci sezonun ortasından itibaren bu ifade artık kullanılmaz oldu…

Çağlar Ertuğrul ile Deniz Baysal ikilisini Fazilet Hanım ve Kızları dizisinden yıllar sonra yeniden buluşturan Teşkilat, gelecek sezonda da devam edecek projelerden arasında yer alacak.

Pazar akşamları yayınlanmakta olan ve çok geniş bir izleyici kitlesi bulunan dizinin ikinci sezon finali ise çok yaklaştı. Şimdiye kadar 46 bölümü yayınlanan Teşkilat dizisinin, ikinci sezonu 48. bölüm itibari ile tamamlanacak.

Geçtiğimiz günlerde Ankara’daki çekimlerden izin alarak İstanbul’a gelen ve bir etkinliğe katılan Çağlar Ertuğrul, diziye devam edeceğini açıklamıştı. Üçüncü sezonda da yine Deniz Baysal ile etkili sahnelerde yer alarak dizinin sürükleyici ismi olacağı netleşen Çağlar Ertuğrul, Ankara’nın kış aylarındaki soğuk ikliminin de kendilerini zorladığını belirtmişti.

47. bölümü 22 Mayıs’ta yayınlanacak olan Teşkilat dizisi, 29 Mayıs akşamı ekrana gelecek 48. bölümüyle birlikte ikinci sezona veda edecek. Böylelikle dizinin ekibi yoğun çekimlerin ardından 3 aylık bir dinlenme süreci içine girecek.

Dizinin üçüncü sezonunda olmayacak isimler de bir bir ortaya çıkıyor. Mesut Akusta ayrıldı, ardından Ezgi Eyüboğlu ile de yollar ayrıldı… Sonrasında Tuncer Salman’ın canlandırdığı Hakkı karakteri diziye veda etti.

Teşkilat dizisinin ikinci sezon finali ne zaman ve üçüncü sezonda kimler olmayacak? İşte yanıtı! 3

Mete, Ceren ve Hakkı karakterleri böylelikle diziye ikinci sezonda veda etmiş oldu. Ayrıca Pınar karakterini canlandıran Ezgi Şenler’in de sezon finalinde veda edeceği, üçüncü sezonda ekiple birlikte yer almayacağı ortaya çıktı.

Tüm bu gelişmeler gösteriyor ki, ikinci sezon sonlarına doğru izleyici kaybı yaşayan Teşkilat dizisini yeniden ayağa kaldırmak için adımlar atılacak. Hem yeni karakterler ve ünlü isimler ile proje güçlendirilecek hem de hikaye noktasında daha merak uyandıran yeni bir dönem başlatılacak.

Teşkilat dizisinin Eylül ayında başlaması beklenen üçüncü sezonu yine milyonları etkileyecek gibi gözüküyor.