Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Hayaller ve Hayatlar’ın devamını bekleyenler Melisa Aslı Pamuk ile aynı ruh halini yaşıyor!

Hayaller ve Hayatlar’ın devamını bekleyenler Melisa Aslı Pamuk ile aynı ruh halini yaşıyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – bein Connect platformunda yayınlanan ve geçtiğimiz hafta perşembe günü ekrana gelen 26. bölümle birlikte ilk sezonu tamamlanan dizinin, ikinci sezonu için herkesin kafası fazlasıyla karışık… Melisa Aslı Pamuk, ilk sezon çekimlerinin bitmesinin ardından yaptığı açıklamada, 1 hafta ara verdiklerini ve ikinci sezon çekimlerine başlayacaklarını söyleyerek, tüm hayranlarını mutlu etmişti.

Kadın karakterlerin öne çıktığı ve güçlü bir kadın hikayesi olarak beğeni toplayan Hayaller ve Hayatlar dizisinde ünlü oyuncu Setenay karakterini canlandırdı. Özgü Gürel, Aybüke Pusat ve Yeşim Ceren Bozoğlu ile birlikte etkili bir performans sergileyen Melisa Aslı Pamuk, daha önce ikinci sezonu için açıklama yaptığı diziyle ilgili son sözleriyle yine kafaların karışık olduğunu sergiledi.

Bein Connect platformu yetkililerinin henüz ikinci sezon için net bir duruş sergilememesi bu karışıklığın asıl sebebi oldu. Daha önce sosyal medyadan final yapıldığı bilgisi paylaşılmıştı. Ama sonra bu paylaşımlar kaldırılınca devam edebileceği yönünde iddialar ortaya atıldı.

Hayaller ve Hayatlar dizisi hayranları nasıl bir kafa karışıklığı içindeyse, aynı durumu Melisa Aslı Pamuk gibi tüm oyuncular da yaşıyor.

Hayaller ve Hayatlar'ın devamını bekleyenler Melisa Aslı Pamuk ile aynı ruh halini yaşıyor! 7

Pamuk, son yaptığı açıklamada dizi ile ilgili sorular başlayınca ilk sezonu tamamladıklarını ve tatilin de başladığını ifade etti. Oyuncuya ikinci sezon sorulunca ise şöyle konuştu:

“Hiç sorma, ben de bilmiyorum. Hiç anlamadım ben de… Biz de net bir cevap bekliyoruz. Hayırlısı olsun diyorum, başka bir şey diyemiyorum.”

Bu sözlerle birlikte Melisa Aslı Pamuk, tüm hayranları gibi kendisinin de bilgisinin olmadığını ve kafasının herkes gibi karışık olduğunu ortaya koydu. Tatil döneminin başladığını hatırlatan oyuncu, birkaç ay güzel bir tatil yapmaya ihtiyacı olduğunu belirterek, bu dönemde çalışmak yerine dinlenmeyi tercih ettiğini belirtti.

Sevgilisi Mustafa Mert Koç’un müziğe yönelmesi ve şarkılarla gündeme gelmesi üzerine Melisa Aslı Pamuk da, sevgilisini beğenerek dinlediğini anlattı.