Ana sayfa Dizi Fragmanları TRT1’deki Teşkilat dizisinde beklenen o an geldi!

TRT1’deki Teşkilat dizisinde beklenen o an geldi!

tarafından ker_def

Pazar akşamları TRT1 ekranında yayınlanan Teşkilat dizisinin yeni bölümünde önemli olaylar izleyiciler bekliyor. Yine hareketli sahnelerin yer alacağı dizide Çağlar Ertuğrul’un canlandırdığı Serdar, geçmişteki bir hesaplaşmanın göbeğinde kalıyor… 2. sezonu devam eden dizinin 29. bölümü 9 Ocak Pazar akşamı saat 20.00’da izleyicilerle buluşacak.

TRT 1 ekranlarında yayınlandığı günden bu yana zirvelerde olan ‘Teşkilat’, 9 Ocak Pazar akşamı yayınlanacak olan yirmi dokuzuncu bölümüyle TRT 1’de ekrana gelecek. Yeni bölümü merakla ve heyecanla beklenen ‘Teşkilat’, sıra dışı hikayesi, aksiyon dolu sahneleri ve görkemli prodüksiyonu ile adından söz ettirmeye devam edecek. ‘Teşkilat’ta bu hafta neler olacak? İşte detaylar:

Son operasyonda üst düzey terör örgütü üyelerinin etkisiz hale getirilmesi Yıldırım ve Elçi’nin yeni bir plan kurmasına sebep olur. Elçi’nin hiç beklenmedik birini saf dışı bırakmasıyla ekip Yıldırım’ın peşine düşer. Çıkılan bu yeni macera kayıpları da beraberinde getirecektir.

Yıldırım, örgütü yeniden yapılandırmak için güçlü bir savunma sisteminin peşine düşer. Ekip üyeleri bunu engellemek için sızma planını devreye soktuğunda, gündemi değiştirecek bir olayın içine çekildiklerinden habersizdir. Elçi’nin öldüğünü sanan ekip büyük bir cenderenin ortasında, Serdar ise geçmişteki bir hesaplaşmanın göbeğinde kalır.

‘Teşkilat’ heyecan dolu yeni bölümüyle pazar akşamı saat 20.00’de TRT 1’de…