Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Türk dizilerinin İspanyolca dublajlı versiyonları hızla artıyor!

Türk dizilerinin İspanyolca dublajlı versiyonları hızla artıyor!

tarafından ker_def

Türk dizilerinin tüm dünyada ilgi uyandırması, yeni bir süreç ile farklı bir noktaya doğru ilerliyor.Artık birçok Türk dizisini farklı dillerde izlemek isteyenler için bir platform var… Demirören Medya tarafından faaliyete başlayan Dramax dijital platformu bir süredir yayında. Nisan ayından bu yana Türk dizilerini yurt dışında izlemke isteyenlere güçlü bir tercih sunan Dramax’ta ilk başta Kanal D’de yayınlanan dizilerin ağırlığı dikkat çekiyor.

Dramax, tüm dizilere ve yapımcılara da açık olduğunu duyurmuştu. Şu anda İspanyolca dublajlı olarak birçok Türk dizisini bu platformda izlemek mümkün. Arapça olarak da platformun kütüphanesinde birçok diziyi görebilirsiniz.

İspanyolca konuşulan ülkelerde Türk dizilerine olan ilgi Dramax kanalını bu alanda yoğunlaşmaya da itti. Birçok Türk dizisinin İspanyolca dublajlı versiyonları zaten Nisan ayından bu yana yayındaydı.

Milliyet Cadde yazarlarından Sina Koloğlu’nun köşesinde yeni içerikler eklendiğini de öğreniyoruz.

‘Hanımın Çiftliği’, ‘Siyah Beyaz Aşk’, ‘Küçük Ağa’, ‘Muhteşem İkili’ ve ‘Siyah Beyaz Aşk’ dizileri de İspanyolca dublaj ile kütüphaneye eklendi.

Farklı dil seçenekleri için de gelişme süreçleri devam ediyor.