Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Üç Kız Kardeş dizisinin hikayesine dramın ağırlığı çökerken, sette çekimler eğlence dolu!

Üç Kız Kardeş dizisinin hikayesine dramın ağırlığı çökerken, sette çekimler eğlence dolu!

tarafından ker_def

Kanal D’nin İclal Aydın’ın aynı isimli kitabından uyarlanan sevilen dizisi Üç Kız Kardeş’in başarısı devam ederken, set arkasından yeni fotoğraflar paylaşıldı. Eğlenceli anların yaşandığı Üç Kız Kardeş setinde oyuncuların keyifli anları objektiflere yansıdı.

Hikayesiyle izleyicisini her hafta büyülemeyi başaran Üç Kız Kardeş dizisi bu akşam heyecan dolu yeni bölümüyle ekrana gelecek. Türkan ve Somer arasında neler yaşanacak? Sadık ile Nesrin arasındaki buzlar eriyor mu? Sevilay, Rüçhan ve Özer cephesinde sular durulacak mı?

Üç Kız Kardeş dizisinin hikayesine dramın ağırlığı çökerken, sette çekimler eğlence dolu! 7

Yapımını Süreç Film’in yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği dizide Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Yiğit Dikmen, Emre Kıvılcım, Eren Öner, Ayça İnci, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatan dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik kaleme alıyor.

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenesini kazanan “Üç Kız Kardeş” Salı akşamları Kanal D’de..