Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Üç Kuruş dizisinde heyecan da sosyal medya etkileşimi de büyük oldu

Üç Kuruş dizisinde heyecan da sosyal medya etkileşimi de büyük oldu

tarafından ker_def

Show TV’nin Ay Yapım imzalı dizisi ‘Üç Kuruş’un dün akşam ekranlara gelen heyecan dolu yeni bölümünde Kartal ve Efe, Ferhan’ın peşine düştü. Şesu ve Ruşen’den Ferhan’ı araştırmasını isteyen Kartal, finalde ulaştığı kişiden şok edici gerçeği öğrendi. Ferhan’ı ilk soran kişinin babası olduğunu duyan Kartal, büyük bir öfkeyle Oktay’ın karşısına çıktı. Baba ve oğulun karşı karşıya geldiği anlarda gerilim artarken Kartal’ın “Ferhan nerede?” sorusuna Oktay’ın vereceği yanıt merakla bekleniyor.

‘Üç Kuruş’un ekrana gelen 6. bölümünde; düğün gününde aldığı mesajla büyük bir yıkım yaşayan Kartal, Ferhan’ın yaşadığını anladı. Ferhan’ı araştırmaya başlayan Kartal’ın finalde ulaştığı isim ise Oktay’ın da Ferhan’ı bulmasını sağlayan Bülent oldu. Kartal ve Efe, Bülent’e Ferhan’ı sorarken aldıkları yanıt karşısında şok oldular. Ferhan’ı daha önce Oktay’ın da sorduğunu öğrenen Kartal, babasıyla yüzleşti.

‘Üç Kuruş’, dün akşam yayınlanan 6. bölümüyle ortalamanın üzerinde reytingler elde ederek ilk 10 program arasında kendisine yer buldu. Sosyal medyada da dizi çok konuşulan konular arasındaydı. #düğünümüzvar etiketi Twitter Türkiye’de 7 saat 10 dakika boyunca TT listesinde kaldı.

KARTAL İLE BAHAR’IN DİLLERE DESTAN OLACAK DÜĞÜNÜ!

Kartal ile Bahar dillere destan olacak bir düğünle dünyaevine girdi. Sürprizlerle dolu düğünde Tarık Mengüç sahne aldı. Çıngıraklı’nın coştuğu düğüne Nezih de katıldı. Nezih’e inat Kartal’la evlenen Bahar, babasını sinir etmek için tüm kozlarını kullanırken Kartal’la karşılıklı oynadıkları anlar bölüme damgasını vurdu.

ŞAHİN, KARTAL’A İHANET ETTİ

Coşkuyla geçen düğünün ilerleyen saatlerinde gerilim artmaya başladı. Efe, Leyla’yı kıskanınca ikili arasında tartışma yaşanırken düğüne Şahin’in gelmesiyle kavga çıktı. Şahin, Kartal’a söylediği sözlerle olay çıkardı. İki kardeşin kavgasına şahit olan Nezih ise bu durumu koz olarak kullanmak için harekete geçti ve Şahin’i kendi tarafına çekti.

ADNAN’DAN EFE’YE BÜYÜK HAMLE

Efe’nin Kartal’ın düğününe gittiğini gören Adnan, bu durumu oğluna koz olarak kullandı. Sosyal medyadan yaptığı açıklamayla Efe’nin mafya ile iş birliği yaptığını ve soruşturulması gerektiğini söyleyen Adnan, oğlunu hedef gösterirken bu hamlesiyle Efe’yi çıldırttı. Efe, babasının karşısına çıkarak hesap sorarken baba oğul arasındaki tartışmaya Kartal müdahale etti. Kartal, Efe’yi sakinleştirmek için kendini ortaya koyarken ikili birbiriyle kavga ederek sinirini attı.

KARTAL, EFE’YE “ÇP” DAMGASININ HİKAYESİNİ ANLATTI

Kartal’ı bitirmek isteyen Nezih, Kartal’ın zayıf noktalarını söylemesi ve kendisine yardım etmesi karşılığında Efe’ye hakkında açılan soruşturmayı kapatmayı teklif etti. Bunun karşılığında ise Efe’den Kartal’ın pavyonlarıyla alakalı bir bilgi öğrendi. Nezih’in teklifini kabul etmiş gibi yapan Efe, Kartal’ı arayarak pavyonlara yapılacak baskını haber verdi. Ruhsatı olmayan mekanı Efe’nin söylediği gibi “Muhabbet Kuşlarını Koruma Sevme ve Sevdirme Derneği”ne çeviren Kartal, gelen polisleri şaşırttı. Kartal, daha sonra Efe’ye ÇP damgasının yapıldığı gece yaşananları anlattı.

‘Üç Kuruş’, yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!