Ana sayfa Sosyal Medya Uraz Kaygılaroğlu’nun Üç Kuruş’taki görünümü ortaya çıktı! Yer yerinden oynadı!

Uraz Kaygılaroğlu’nun Üç Kuruş’taki görünümü ortaya çıktı! Yer yerinden oynadı!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ay Yapım’ın, daha duyurulduğu ilk günden bu yana televizyon izleyicisinde büyük heyecan yaratan dizisi Üç Kuruş’ta büyük gelişmeler var. Dizinin yayın tarihi duyurulurken başrol oyuncuları Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç’un görünümleri de ortaya çıktı. Bu kez çok farklı bir şekilde hayranlarının karşısına çıkacak olan Uraz Kaygılaroğlu, yeni görünümüyle Twitter’da TT oldu.

Türkiye’nin en iyi dizilerine imza atan yapım şirketlerinden biri olan Ay Yapım’ın yeni dizisi Üç Kuruş’un ilk tanıtımı daha aylar öncesinden yapıldı. Sıra dışı tanıtımıyla dikkatleri üzerine çeken dizi hakkında yaz boyunca azar azar bilgi geldi.

Önce başrollerden biri için Uraz Kaygılaroğlu için anlaşıldı. Ardından Ekin Koç’la… Nihayet çekimlere başlayan dizide ayrıca Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Ercan Kesal gibi çok iddialı isimlerin yanı sıra Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Umutcan Ütebay, Damla Makar, Melissa Yıldırımer, Aytaç Uşun, Süreyya Kilimci, Cenk Kangöz, Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Tuğçe Yolcu, Erkan Üçüncü, Aylin Engör, Volkan Kıran, Özkan Özipek, Ömer Çobanoğlu ve Ömer Civan Şit rol alıyor.

Uraz Kaygılaroğlu'nun Üç Kuruş'taki görünümü ortaya çıktı! Yer yerinden oynadı! 8

Üç Kuruş’ta nihayet, kumarhane sahibi Kartal’ı canlandıracak Uraz Kaygılaroğlu’nun görünümü de ortaya çıktı. Bugüne kadar ki hallerinden çok farklı olarak sapsarı saçlarıyla hayranlarının karşısına çıkacak olan oyuncunun yeni görünümü hayranları tarafından çok beğenildi.

Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç’un dizideki görünümü ve partnerliği Twitter’da en çok paylaşılan başlıklardan biri oldu. Uraz Kaygılaroğlu yeni görünümü sayesinde bir anda ülkenin en çok konuşulan konusu haline geldi.

Uraz Kaygılaroğlu'nun Üç Kuruş'taki görünümü ortaya çıktı! Yer yerinden oynadı! 9

Üç Kuruş’un konusu da belli oldu. Buna göre yeni dizinin konusu şöyle olacak:

Kendine has karakterleri ve sert kurallarıyla renkli bir Roman mahallesi olan Çıngıraklı’nın “koruyucusu” konumundaki mafya lideri Kartal ile Organize Büro’nun gözü kara ve kural tanımaz komiseri Efe’nin arasındaki kovalamaca oyunu bir cinayet vakasıyla ters yüz olur. Katili yakalamak için girdikleri yollar onları hiç tahmin etmeyecekleri bir ismin karşısına çıkaracaktır.

Üç Kuruş’ta komiser Efe’yi Ekin Koç canlandıracak. Ay Yapım’ın yeni dizisi çok yakında pazartesi akşamları Show TV’de yayınlanacak.