Ana sayfa Sinema Vatikan’ın Şifresi Bir Temel Macerası filmi yakında sinemaseverler ile buluşacak!

Vatikan’ın Şifresi Bir Temel Macerası filmi yakında sinemaseverler ile buluşacak!

tarafından ker_def

Eser Yapım imzalı, yönetmenliğini Okan Ege Ergüven’in üstlendiği, senaryosu ise Erol Hızarcı’ya ait yeni Temel komedisi ‘Vatikan’ın Şifresi’, sezonda sinema salonlarında seyirciyle buluşacak.

Sevdiği kıza kavuşabilmek için arkadaşlarıyla birlikte imkansız bir görevin üstesinden gelmeye çalışan Temel’in heyecanlı ve komik bir serüvene atılacağı filmde, Temel’i kendisi de Karadenizli ve ilk kez oyuncu olarak kamera karşısına geçen Reşat Hacıahmetoğlu canlandırdı.

Filmdeki performansıyla herkesi çok şaşırtacak Hacıahmetoğlu’na genç oyuncu Eda Nur Hancı eşlik ediyor. Temel’in en yakın iki arkadaşını ise Ömür Arpacı ve Osman Kot canlandırıyor.

Renkli ve zengin oyuncu kadrosuyla öne çıkan ‘Vatikan’ın Şifresi Bir Temel Macerası filminin oyuncu kadrosunda şu isimler bulunuyor: Salih Kalyon, Altan Erkekli, Tuna Orhan, Meral Çetinkaya, Zerrin Sümer, Alp Öyken, Naşit Özcan, Asuman Dabak, Zeynep Eronat, Cem Cücenoğlu, Hilmi Özçelik, Abidin Yerebakan, Bülent Çolak, Hakan Meriçliler, Aslı Altaylar, Emin Gümüşkaya, Levent Sülün, Efe Erkekli.

‘Vatikan’ın Şifresi: Bir Temel Macerası’ yakında sinemalarda…