SON DAKİKA
6 Şubat 2023 02:43

SON HABERLER

Yargı dizisinde Neva silahla yüz yüze geliyor ve gerilim yükseliyor!

Yargı’nın yeni bölümünden ilk tanıtım yayınlandı… Kanal D’nin çok konuşulan Ay Yapım imzalı dizisi ‘Yargı’nın yeni bölümünden yayınlanan tanıtımda sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Pars, Metin ve Eren’i şok eden sonucun ne olduğu ise yeni bölüme dair merak uyandırıyor.

Ses getiren hikayesiyle kısa sürede fenomen haline gelen Yargı’nın yeni bölüm tanıtımı izleyenlerle buluştu. Ilgaz’ın savcılığı bırakmasının ardından avukat olarak adliyeye gitmeye hazırlandığı tanıtımda Ceylin, Ilgaz’ı yalnız bırakmıyor.

Gül, Ilgaz ve Ceylin’in ilişkisini konuşmak için Metin’in karşısına çıkarken babasıyla yıldızı bir türlü barışmayan Metin’in, Merdan’ı bir kez daha sahtekarlıkla suçlaması “Metin, Merdan’a dair ne öğrendi?” sorusunu beraberinde getiriyor. Parla’nın, yine bir teslimat işine bulaşan Çınar ve arkadaşlarıyla zaman geçirmesi genç kızın başını belaya sokacağının sinyallerini verirken Neva’nın adliyede silahla burun buruna gelmesi gerilimi yükseltiyor.

Tanıtımda Pars, Metin ve Eren’in neyin sonucunu beklediği merak konusu haline gelirken surat ifadeleri dehşet verici bir gelişmenin daha habercisi oluyor.

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu ‘Yargı’nın başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz bulunuyor. ‘Yargı’ yeni bölümüyle her Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler