Ana sayfa Dizi Analiz Yargı dizisinde Serdar’ın katili Gül çıkınca işler fazlasıyla karıştı!

Yargı dizisinde Serdar’ın katili Gül çıkınca işler fazlasıyla karıştı!

tarafından ker_def

Kanal D ekranında 20 Kasım Pazar akşamı 44. bölümü yayınlanan Yargı dizisi, günün en çok izlenen dizisi olmayı bir kez daha başardı. Sosyal medyada da çok konuşulan dizi, #yargı etiketiyle gece boyu listelerin ilk sıralarında yer aldı. Pazar gecesinin en çok izlenen dizisi Yargı’da işler karışıyor…

Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı dizisi Yargı yine pazar akşamının en çok izlenen dizisi oldu. Hikayesiyle seyirciyi her hafta ekrana kilitleyen dizide, olayların geldiği durum yeni bölüme dair heyecanı artırdı.

Ilgaz, Pars ve Eren’in görevlerine geri dönmesi sebebiyle buluşulan aile yemeğinde gençlerin panik ve gergin hali dikkatlerden kaçmadı. Eren’e gelen cinayet ihbarı ile birlikte savcı Ilgaz da soluğu olay mahali olan şehir çöplüğünde aldı. Cesedin Serdar’a ait çıkması ikiliyi şaşırtırken Ceylin ve aileye haberi Ilgaz verdi. Bu haber karşısında Gül ağlamaya başlarken, Aylin, Parla, Tuğçe ve Merve yaşadıkları şok ve korkuyu gizleyemedi.

Cinayeti kimin yaptığı araştırılırken Yekta, Serdar’ın annesinin avukatı oldu. Ilgaz ve Eren konuyla ilgili gençleri ifadeye çağırdı. Laçin ile buluşup ona Yekta ile ilgili sitem eden Ceylin, Laçin’den Yekta’nın Ömer isminde bir oğlu daha olduğunu öğrendi. Ceylin’i arayarak ondan yardım isteyen arkadaşının evine koşan Ceylin, evde gördükleri üzerine hemen emniyeti aradı. Başmüfettişin Rafet ile ilgili söyledikleri üzerine Pars, Rafet’i yanına çağırarak ona bir oyun oynadı.

Yargı dizisinde Serdar'ın katili Gül çıkınca işler fazlasıyla karıştı! 13

Rafet’ten emniyetin içindeki köstebeği bulmasını isterken Rafet’in köstebek olarak Umut’u söylemesi üzerine Pars, Rafet için soruşturma başlattı. Tüm bu olayların yanı sıra Aylin’in garip hallerinden şüphelenen Ceylin, onu takip etti. Takibin sonunda evdeki odada yaralı bir şekilde Osman’ın yattığını gören Ceylin soru işaretleriyle kaldı. Cinayete dair operasyon devam ederken adli tıptan gelen sonuçta Serdar’ın başına aldığı sert bir cisimle öldürüldüğü ortaya çıktı.

Eren ve Ilgaz’ın operasyonda ifade veren kişinin yalancı şahit olduğunu anlamasıyla izleyicilerin kafasında ‘katil kim?’ sorusu oluştu. Soluksuz izlenen bölümün finalinde ise Serdar’ın başına sert bir cisimle vuran ismin Gül çıkması bundan sonra olacaklar konusunda merakı artırdı.

Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu dizinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer alırken, kadrosunda Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı gibi önemli isimler bulunuyor.

Yargı yeni bölümleriyle her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…