SON DAKİKA
18 Eylül 2022 17:17

SON HABERLER

Zalim İstanbul’un Cemre’si Sera Kutlubey ekranlarda yok ancak sosyal medyada çok aktif!

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Kanal D’de yayınlanan  Zalim İstanbul dizisinde canlandırdığı ‘Cemre Yılmaz’ karakteriyle yıldızı parlayan oyuncu Sera Kutlubey en son Hercai dizisinde ‘Azra’ karakteriyle izleyici karşısına çıktı.

Şu sıralar ekranlarda yer almayan güzel oyuncu, doğum gününde sosyal medyada yaptığı paylaşımla gündem oldu. 24 Ekim’de 25 yaşına basan başarılı oyuncu, doğum gününde takipçilerinden Tohum Otizm Vakfı’na destek olmalarını istemişti.

Sera Kutlubey’den doğum gününde jakuzili paylaşım geldi. Sera Kutlubey’in instagram hesabından paylaştığı fotoğraf takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

Geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda hayattaki en büyük tutkusunun oyunculuk ve yazmak olduğunu söyleyen Sera Kutlubey, “Çocukluğumdan beri bu mesleği istiyordum aslında, başta evcilik gibiydi hayallerimde. Lise döneminde pek parlak bir öğrenci değildim, okulu çok sevmezdim; ne zaman tiyatro kulübüne girdim, o zaman okulla gerçekten bir bağ kurmaya başladım.

Sonrasında da oyunculuğun hep hayatımda olmasını istedim ve tiyatro sınavlarına hazırlanmaya başladım ve yolum bu şekilde devam etti” şeklinde konuşmuştu.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler