SON DAKİKA
28 Kasım 2022 08:34

SON HABERLER

Kırmızı Oda dizisinin Sadi’si yine şaşırtacak, Erkan Petekkaya çok etkileyecek!

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserinden uyarlanan senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt’un kaleme aldığı ‘Kırmızı Oda’, yirmi beşinci bölümü ile 19 Şubat Cuma akşamı TV8’de olacak.

Peki dizinin 25. yeni bölümünde neler yaşanacak? Dizinin hayranları yine etkileyici sahnelerle karşılaşacak. Yine duygular birbirine karışacak. Erkan Petekkaya, Pınar Deniz, Aslıhan Gürbüz ve Gökhan Yıkılkan konuk oyuncu olarak başarılı rolleriyle yine mest edecek. İşte Kırmızı Oda dizisinin 25. bölümünde yaşanacaklarla ilgili detaylar:

Kumru (Aslıhan Gürbüz), gelin olma hikayesini Doktor Hanım’a anlatır. Nazlı (Pınar Deniz), önceki ilişkisinde yaşadığı korkuların Recai (Gökhan Yıkılkan) ile evliliğini nasıl etkilediğini Doktor Hanım sayesinde fark eder.

Annesini de kaybettikten sonra kimsesiz kalan Sadi (Erkan Petekkaya), hikayesinin devamında üvey annesi Bahar’ın yanına yerleşir. Sadi, o evde yaşadıklarını, kendisini hastalığına adım adım sürükleyen huzursuz günleri Doktor Hanım’la paylaşır.

Kırmızı Oda dizisinin 25. bölüm fragmanını da videodan izleyebilirsiniz.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler