SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 17:50

SON HABERLER

Alev Alev dizisinde akıllarda soru işareti bırakan şikayet!

Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı Alev Alev’in merakla beklenen yeni bölümünden 2. ön izleme sahnesi yayınlandı. Rüya’nın Ömer’i polise şikayet etmesi sebebiyle ikili arasındaki gerilimin yükseldiği sahnede Rüya, Ozan için endişelenen Ömer’i teselli ediyor. Ömer, gözyaşlarına hakim olamazken yaşanan duygusal anlar seyircileri de derinden etkiliyor. Rüya’nın Ömer’i neden şikayet ettiği ise akıllarda soru işareti bırakıyor.

Alev Alev dizisi finale doğru gidiyor. Dizinin final bölümünü 3 Haziran perşembe günü Show TV ekranında izleyeceksiniz. 29. bölümüyle birlikte final yapacak olan dizide, son 3 bölüm kaldı. Finalden önceki 27. bölümde yaşanacaklarla ilgili tüm detaylar haberimizin devamında yer alıyor.

Yaşadığı ortaya çıkan Çelebi, yurt dışına kaçmak için tüm yolları denemeye başlar. Ömer, Çelebi’yi kaçmadan yakalamak için gözünü karartırken, beklemediği bir isim ona destek olur. Cemre, ameliyata alınan Ozan’ın yanına koşarken karşısında öfkeli Seher’i bulur. Çelebi’den korktuğu için mahalleye de dönemeyen Cemre, kamuoyunun dikkatini üstüne çekecek bir hamle yapar. Tomris ve ekibi ameliyatta Ozan için ellerinden gelen her şeyi yaparken, Yedikule Mahallesi’nin gözü kulağı çıkacak sonuçtadır.

Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği, senaryosunu Burcu Görgün’ün yazdığı dizinin kadrosunda başarılı oyuncular Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven ile usta oyuncu Zuhal Olcay buluşuyor.

Alev Alev’in yeni bölümü yarın akşam saat 20.00’de Show TV’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler